Уповноважений із захисту державної мови Тарас Кремінь розповів, як діяти у випадку порушення права на обслуговування державною мовою. В Україні набуває чинності стаття 30 \"мовного закону\" вже 16
Про це він повідомив у своєму
Кремінь надав алгоритм дій у випадку
попросити про обслуговування державною
у разі відмови працівника звернутись...
Відмова перевізника у пільговому перевезенні учасників бойових дій є незаконною. У таких випадках слід звертатися із заявою або скаргою до працівників поліції або до теруправління Державної служби України з безпеки на...
У разі виникнення реальної загрози життю та здоров’ю людей внаслідок надзвичайних ситуацій у мирний час та в особливий період, проводиться оповіщення населення сигналами цивільного захисту з використанням технічних засобів оповіщення та залученням телерадіомовних організацій для передачі повідомлень....
Деталі від іграшок, монети, булавки, батарейки, сережки чи ланцюжки – це далеко не весь список речей, які на смак «полюбляють» діти. І навіть найвідповідальніші батьки інколи не встигають кліпнути очима, як дитина може проковтнути чи вдихнути якусь дрібничку.
КИЇВ. 14 березня. УНН. Наразі тести на коронавірус проводяться лише тоді, коли існує підозра. У випадку, коли лікар відмовляє при наявності підозри необхідно звертатися на гарячу лінію. Про це під час брифінгу щодо ситуації з протидією поширенню коронавірусної інфекції повідомив Ігор Кузін в.о. директора центру громадського здоров’я МОЗ, передає УНН.
КИЇВ. 24 жовтня. УНН. Комунальні мережі передаються на баланс приватним компаніям, а ті відмовляють людям у підключенні. Як бути у таких випадках - у коментарі УНН розповіла колишня уповноважена АМКУ Агія Загребельська.
У МОЗ нагадують про норми закону, які забороняють примусово збирати благодійні внески і зобов’язують медзаклади інформувати пацієнтів про усі фінансові надходження.
«Намагайтеся всі перемови перевести в письмове поле, інакше в разі звернення до суду, доказів того, що ви до когось зверталися телефоном, ви не зможете надати» – адвокат
ТСН.ua розповідає, що робити, якщо ви потрапили у зону артобстрілу, артилерійського обстрілу системами залпового вогню чи обстрілу зі стрілецької зброї.
КИЇВ. 12 січня. УНН. Якщо порушують ваше право на обслуговування державною мовою, потрібно спробувати владнати ситуацію на місці або ж подати скаргу. Про це написав у Facebook Уповноважений із захисту державної мови Тарас Кремінь, передає УНН.