КИЇВ. 18 вересня. УНН. 66,3% українців кажуть про відсутність своєї впевненості у майбутньому, а 47,9% говорять про неможливість забезпечити себе необхідною медичною допомогою. Про це під час прес-конференція на тему: “Українське суспільство, літо 2014: страхи і надії” сказала кандидат соціологічних наук, молодший науковий співробітник Інституту соціології НАН України Віталіна...
Війна Росії проти України завдала масштабних збитків українській економіці. У новому звіті Світового банку їх загальна сума оцінюється у 349 мільярдів доларів США.
Після надпотужного шоку у березні економічна активність поволі відновлюється, скорочується кількість підприємств, що призупинили або значно скоротили діяльність.
Експортно-імпортні операції України в поточному році зазнали кардинальних змін. У нинішньому році сумарний експорт товарів становив 36,9 млрд дол. (67,7% відносно січня-жовтня 2021 р.), тобто відбулося його скорочення майже на третину.
Картина преступности в Украине с момента вторжения России существенно поменялась. Сейчас "традиционной" преступности стало меньше, но на первый план вышли мародерство, мошенничество и угоны автомобилей.
Ринок праці перебуває у стані кризи, відновлення професійних сфер відбувається різними темпами. У сфері медицина та фармацевтика зростання кількості вакансій не настільки динамічне, як у інших найбільш затребуваних професій.
Під час війни більшість українських дітей усіх вікових категорій почали заощаджувати на благодійність та допомогу ЗСУ і волонтерам. Власні потреби з першого місця опустились на друге, їх частка зменшилась у 6 разів.
Війна зруйнувала не лише будинки, школи та лікарні, а й наші плани, мрії і комфортне передбачуване життя. Якими через рік після повномасштабного вторгнення стали підлітки, що їх хвилює і яким бачать майбутнє?
Сервіс Freelancehunt провів дослідження з метою дізнатись, як другий рік війни впливає на розвиток українського фрилансу. При цьому аналізувалися зміни щорічного портрета фрилансера, рівня доходу, досвіду і кваліфікація спеціалістів.
Війна та пов'язані з нею переживання відбиваються на ментальному стані людей. Водночас не всі приділяють потрібну увагу психологічному здоров'ю. Коли варто звернутися за допомогою та як відновитися - в матеріалі DW.
Фінляндія має одну з найсильніших армій у Європі, причому її війська готові до затяжних конфліктів. Проте лише війна в Україні підштовхнула Фінляндію подати заявку на членство в НАТО.