Віце-прем’єр-міністр Павло Розенко вважає, що переведення діяльності фізичної особи-підприємця в «сплячий» режим є одним з механізмів ухилення від сплати податків.
Дедалі більше українців шукають у Німеччині прихисток від війни, розв'язаною Росією проти України. На що треба зважати у питаннях житла і соціального захисту для біженців - у статті DW.
Більшість німецьких земель опинилась на межі можливостей з надання прихистку утікачам від війни з України. Хоч приймати новоприбулих ніхто не відмовляється, їм уже радять відразу їхати у маленькі міста та села.
КИЇВ. 16 січня. УНН. Згідно із прийнятим Верховною Радою законопроектом №1525 підприємці, котрі йдуть служити зберігають реєстрацію й не платять податки в період служби, передає кореспондент УНН.
Німеччина прийняла 900 тисяч біженців із України. Здебільшого це жінки та діти. Багато хто з них мріє про те, щоб повернутися на батьківщину, але є й ті, хто вирішив залишитися. DW поговорила з двома сім'ями у Кельні.
Жорстока й кривава війна, яку розв’язала росія, змусила сотні тисяч українців покинути свої домівки на невизначений період. Хтось тікає в західні області, а хтось узагалі виїжджає закордон у невідомість.
Як інформує Bankier.pl, про підготовку програми для біженців повідомила новопризначена міністерка у канцелярії прем’єр-міністра Агнешка Щигай, яка займається темою соціальної інтеграції біженців з України, які перебувають у Польщі.
За майже рік Німеччина прийняла понад мільйон українських біженців. Переважна більшість, за даними Федерального відомства у справах міграції та біженців, – жінки (80%), майже половина з яких (48%) мають малолітніх дітей.