КИЇВ. 16 грудня. УНН. Більшість громадян України найбільше довіряють Збройним Силам, волонтерам та добровольцям, рятувальникам, прикордонникам та церкві. Про це свідчать результати дослідження \"Україна-2020: невиправдані очікування, неочікувані виклики\", проведеного соціологічною службою \"Центру Разумкова\", передає УНН.
Нещодавно в Аналітичному центрі УКУ в Києві українські та закордонні дослідники обговорювали динаміку віри та довіри в українському суспільстві. Спікери обговорили історичні причини довіри та сучасні фактори недовіри суспільства до Церкви.
КИЇВ. 4 вересня. УНН. Найчастіше громадяни України висловлюють довіру структурам, які забезпечують оборону держави та безпеку громадян, а також церкві, волонтерським організаціям та ЗМІ. Про це свідчать результати дослідження, проведеного соціологічною службою Центру Разумкова спільно з Фондом \"Демократичні ініціативи\" імені Ілька Кучеріва\", передає УНН.
КИЇВ. 11 листопада. УНН. Громадяни України найбільше довіряють Збройним силам України, церкві, Держслужбі з надзвичайних ситуацій (ДСНС). При цьому найбільший рівень недовіри в українців до чиновників, судів та російським ЗМІ. Про це свідчать результати дослідження проведеного соціологічною службою Центру Разумкова з 30 жовтня по 5 листопада...
Українці частіше довіряють Збройним силам України, церкві, ДСНС і не довіряють українським чиновникам, судам і російським ЗМІ, свідчать результати соціологічного дослідження, проведеного соціологічною службою Центру Разумкова з 30 жовтня по 5 листопада 2020 року.
Київ. 11 грудня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - Громадяни України найбільше довіряють волонтерам (65,5%), церкві (56,9%) і Збройним силам України (53,1%), свідчать дані опитування Київського міжнародного інституту соціології (КМІС).
Українці найбільше довіряють Збройним силам України, а найбільше не довіряють Верховній Раді. Такі дані всеукраїнського соціологічного опитування населення, проведеного Центром \"Соціальний моніторинг\" з 8 по 15 серпня 2020 року, презентовані на прес-конференції в агентстві \"Інтерфакс-Україна\" у п\'ятницю.
Київ. 21 серпня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - Українці найбільше довіряють Збройним силам України, а найбільше не довіряють Верховній Раді. Такі дані всеукраїнського соціологічного опитування населення, проведеного Центром \"Соціальний моніторинг\" з 8 по 15 серпня 2020 року, презентовані на прес-конференції в агентстві \"Інтерфакс-Україна\" у п\'ятницю.
Київ. 30 листопада. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - Найвищий рівень довіри серед населення України мають ветерани АТО (наразі Операції об\'єднаних сил) на Донбасі, яким повністю довіряють або скоріше довіряють 68,3%, волонтери - їм довіряють 66,9%, Збройні сили України - 65,9%, лікарі - 62,7%.
КИЇВ. 24 жовтня. УНН. Українці стали довіряти волонтерам та ветеранам АТО більше, ніж Президенту України та армії. Про це свідчать результати опитування соціологічної групи \"Рейтинг\", передає УНН.
23% опитаних українців довіряють якості американсько-німецької вакцини Pfizer/BioNTech, свідчать дані соціологічного опитування компанії Research & Branding Group.
Серед українських церков найбільшою довірою користується Українська православна церква Київського патріархату, а кожен п\'ятий українець не довіряє жодній з них.
Рейтинг довіри до політиків продовжує очолювати президент України Володимир Зеленський, свідчать результати опитування соціологічної групи \"Рейтинг\", проведеного 28-30 листопада 2020 року.
Серед виконавчих і правоохоронних органів українці найчастіше висловлювали довіру Збройним силам України (їм довіряють 69% опитаних), Державній службі з НС (65%), Держприкордонслужбі (60%), Нацгвардії (60%).