Юнацька збірна України зіграла внічию з Шотландією

2014-05-25 18:32
У суботу, 24 травня, юнацька збірна, складена з футболістів 1995 року народження стартувала у еліт-раунді до ЧЄ-2014 року. В першому матчі, наші хлопці розписали безгольову нічию з командою Шотландії. У суботу, 24 травня, юнацька збірна, складена з футболістів 1995 року народження стартувала у еліт-раунді до ЧЄ-2014 року. В першому матчі, наші хлопці розписали безгольову нічию з командою Шотландії.Перші хвилини матчу продемонстрували тотальну націленість шотландців на ворота українців, які створили за перші півгодини відразу декілька небезпечних моментів . Після 30-ої хвилини грав вирівнялась, команд продовжували обмінюватись небезпечними атаками, проте в рамці воріт чудово діяли воротарі.В другому таймі малюнок гри суттєво не змінився. Вирішальним міг стати момент на 54 хвилині, коли Лукьянчук у власному штрафному сфолив на Голді, і арбітр не вагаючись призначив пенальті. Кінг пробив сильно, проте на його удар вдало зреагував Підківка. Після цього, гра продовжувала бути доволі жорсткою, про що свідчить чимала кількість попереджень, проте розпечатати ворота жодні команді так і не вдалось. Таким чином , розписавши мирну нічию, команди записали до свого активу по 1 очку. В іншому матчі групи англійці каменя на камені не залишили від збірної Чорногорії, забивши їм 6 м’ячів без відповіді. Наступний свій матч підопічні Олександра Петракова проведуть 26 травня проти команди ЧорногоріїУкраїна U-19 − Шотландія U-19 − 0:0На 54-й хвилині Кінг не реалізував пенальті (воротар).Україна: Підківка, Качараба, Лукьянчук, Полегенько, Ткачук, Танковський (Габелок, 90+2), Чумак (Коваленко, 60), Радченко, Яремчук (Беседін, 61), Харатин, Банасевич.Шотландія: Фултон, Синнамон, Сауттар, Маккена, Хайам, Линдсэй, Хендерсон, Голд, Кінг, Джонстон (Кардуелл, 46), Сміт (Ніколсон, 66).Попередження: Чумак (48), Підкивка (60) − Джонстон (28), Сміт (49), Фултон (60), Ніколсон (69).