Наступного тижня на валютному ринку буде притаманний стан курсової мінливості: цілком можливі почергові періоди зростання і зменшення курсів, однак такі зміни навряд чи когось здивують, адже вони будуть очікуваними та незначними.
Ситуація на валютному ринку з 30 жовтня до 5 листопада буде подібною до останніх двох тижнів, і коридор курсів буде на рівні 37,5−38,5 грн/$ та 39−42 грн/€.
Упродовж 21−27 серпня на готівковому валютному ринку не станеться якихось особливих змін, курсові коливання будуть в межах коридорів 37,2−37,7 грн/ дол. та 40,7−42 грн/євро, також варто очікувати, що наступного тижня буде збережений баланс між попитом і пропозицією на готівку.
З 26 червня по 2 липня готівковий валютний ринок перебуватиме у стані «відносного спокою»: так, за незначних поточних курсових коливань, які не перевищать 0,5 грн, курсові рамки матимуть такий вигляд: 37−38 грн/дол. та 40−41,5 грн/євро.
Рівень міжнародної фінансової підтримки дозволяє НБУ на горизонті найближчих місяців продовжувати притримуватись політики фіксованого курсу. Проте підвищений попит може призвести до зростання курсу на готівковому ринку.
Після введення режиму «керованої гнучкості» на валютному ринку не відбулося глобальних курсових змін і наступного тижня значних коливань не очікується.
Цього тижня валютний курс продовжить коливатися близько 27 гривень/долар. Можливі відхилення до 30 копійок у кожен бік.
Про це РБК-Україна сказав старший фінансовий аналітик групи ICU Тарас Котович.
\"Головний чинник, що впливатиме на ринок, - призначення нового голови НБУ, тому вагомим буде як оприлюднення кандидатури, так і голосування у Верховній раді\", - відзначив він...
На этой неделе валютный рынок останется под влиянием психологических факторов, вызванных новостями об агрессии России и будет находиться под давлением повышенного спроса. Курс гривны будет колебаться в коридоре 28-28,5 гривен/доллар.
Протягом грудня 2024 року на валютний ринок впливатиме комплекс чинників. На готівковому ринку курсові межі допустимих коливань очікуються в діапазоні 37−38 грн/долар та 39−41 грн/євро.
Як і прогнозував Finance.ua у своєму ранковому коментарі, вівторок на валютному міжбанку пройшов досить динамічно і в протистоянні курсових інтересів великих гравців.
Национальный банк Украины не ожидает, что в 2021 году повторится ситуация 2019 года, когда гривна существенно укрепилась к доллару. Для подобной динамики нет оснований.