Щонайменше 44 людини загинули в результаті повені в Туреччині, пошук зниклих безвесті триває
2021-08-14 15:00
КИЇВ. 14 серпня. УНН. Щонайменше 44 людини загинули в результаті повені в північному регіоні Туреччини, другого стихійного лиха, що обрушилося на країну в цьому місяці. Про це інформує УНН з посиланням на Reuters.
Жертвами повені на Балканах стали 44 людини. Про це повідомляє телеканал Russia
В результаті великої повені в Боснії та Сербії кілька тисяч людей були змушені покинути свої будинки. Повінь тало найсильнішим на Балканському півострові за останні 120
Влада відзначає, що кількість жертв стихійного лиха може...
Щонайменше 133 людини загинули і близько 400 вважаються зниклими без вісті в результаті повені в Північній Кореї. Про це повідомляє BNO News з посиланням на місцевих
Крім того, повідомляється, що більше 140 тис. людей потребують термінової
\"Станом на ранок понеділка, уряд Північної Кореї підтвердив, що 133 людини були вбиті і 395 залишаються зниклими без...
КИЇВ. 26 травня. УНН. Через проливні дощі в багатьох регіонах Афганістану виникли повені, в результаті яких загинули щонайменше 24 людини і 11 були травмовані упродовж останніх 48 годин, інформує УНН з посиланням на “Радіо Свобода”.
КИЇВ. 20 червня. УНН. Щонайменше чотири людини загинули і ще троє постраждали сьогодні в результаті повені в провінції Трабзон на північному сході Туреччини. Про це повідомило сьогодні міністерство внутрішніх справ, передає УНН з посиланням на Сіньхуа.
КИЇВ. 24 лютого. УНН. В Афганістані сталася серія терактів, в результаті чого щонайменше 23 людини загинули, ще десятки людей було поранено. Про це повідомляє AFP, передає УНН.
В результаті теракту в Ізмірі (Туреччина) загинув поліцейський і співробітник місцевого суду, а відповідальною за теракт може бути Робоча партія Курдистану, передає CNN
\"Співробітник поліції та працівник суду загинули в результаті вибуху замінованого автомобіля в турецькому Ізмірі\", - йдеться в
#BREAKING State-run AA reports 1 police officer and 1 courthouse staff...
КИЇВ. 30 березня. УНН. Бойовики руху “Талібан” вночі в четвер напали на КПП в двох провінціях Афганістану, в результаті загинули щонайменше 24 людини, в тому числі 14 поліцейських, ще кілька людей постраждали. Про це в п’ятницю повідомила місцева влада, передає УНН із посиланням на Xinhuanet.
В провінції Мардін (Туреччина) сьогодні, 4 березня, в результаті підриву автомобіля і обстрілу курдів загинули двоє поліцейських, ще 35 людей отримали поранення, повідомляє
Напад було скоєно близько 6 ранку за місцевим часів у місті Нусайбин, який знаходиться недалеко від кордону з Сирією. Поки ніхто не взяв на себе відповідальність за теракт, проте влада підозрює в нападі членів...
В результаті сьогоднішнього обстрілу Авдіївка (Донецька область) згорів автомобіль з мирними жителями, в результаті чого загинули щонайменше 2 людини. Про це йдеться в повідомленні прес-служби ГУ МВС України в Донецькій
\"Встановлено, що в результаті обстрілу повністю згорів автомобіль з мирними жителями. У машині перебувало, як мінімум, дві...
КИЇВ. 21 вересня. УНН. В американському штаті Південна Кароліна сталася стрілянина в нічному клубі, в результаті якої двоє людей загинули, не менше восьми постраждали. Про це повідомляє місцева газета Lancaster News з посиланням на офіс окружного шерифа, пише УНН.
КИЇВ. 7 квітня. УНН. У Німеччині у центрі міста Мюнстер у результаті наїзду вантажівки на людей загинули щонайменше 4 людини. Про це повідомили в AFP з посиланням на Міністерство внутрішніх справ ФРН, передає УНН.
КИЇВ. 19 вересня. УНН. Двоє людей загинули, троє пропали безвісти в результаті проходження потужного середземноморського циклону “Янос” по Греції. Про це повідомило в суботу Афінське Македонське агентство новин, передає УНН.
КИЇВ. 6 серпня. УНН. Повені і селеві потоки в південній алжирської провінції Таманрассет в пустелі Сахара в вихідні забрали життя п\'яти осіб, одна людина зникла безвісти. Про це повідомляє УНН з посиланням на Сіньхуа.
КИЇВ. 17 січня. УНН. Як мінімум 170 осіб стали жертвами зливових паводків в Малаві за останній місяць, більше 100 тисяч людей були змушені покинути свої будинки, передає УНН з посиланням на ВВС.
Щонайменше, шість осіб загинули, ще 17 вважаються зниклими без вісти в результаті повені на заході Японії, викликаної сильними дощами, повідомляє в четвер агентство \"Кіодо\".