Шевченко: Треба забути цей матч

2019-06-08 08:30
Тренер збірної України Андрій Шевченко поділився емоціями після розгрому Сербії у Львові. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. - Емоцій дуже багато, вони позитивні. - За кілька хвилин до першого м\'яча ви покликали Коноплянку і щось йому підказали. Це була тактична заготовка? - Мені приємно чути таке від вас. Але якби все це було так просто, я б бігав і підказував. Ми добре підготувалися. І те, що серби змінили структуру і почали грати в три захисники, ми змогли оперативно перебудуватися. Ми знали, що в цьому матчі багато буде вирішувати фізична підготовка. І нам потрібно було зробити спурт в першому таймі. - Були проблеми після Португалії з Люксембургом…- Я згоден, що буде непростий матч. Було віддано багато сил. Ми будемо готувати хлопців і намагатися підготувати їх до матчу з Люксембургом. Зараз ті хлопці, які сьогодні не грали, проводять тренування тут, на \"Арені Львів\". - Сьогодні Україна показала свій максимум або Сербія зіграла слабо? - Переломний момент був, коли ми змогли реалізувати наші моменти. Перевага була, коли ми вели в рахунку, серби відкрили зони. Я думаю, рахунок не має ніякого значення. Сьогодні була важлива перемога. Ми провели хороший матч. Говорити хто слабший або хто сильніший - немає сенсу. Буде дуже складна гра там. У нашій групі немає слабких команд, минув той час, коли є слабкі команди. Якщо ти втратиш 5-7% фізичної форми, тобі стає важко грати. - Після 70-ї хвилини весь стадіон скандував \"Шева, Шева\". Ваша реакція? - Я відчув, будучи гравцем було дуже багато таких моментів. Мені було дуже приємно чути це вже як тренеру національної команди. Дуже велике спасибі уболівальникам за таку підтримку. Ми зіграли прекрасний матч, але його треба швидко забувати. - Чи буде ротація на Люксембург? - Завтра буде дуже важливий день. Будемо дивитися, хто зможе відновитися. Виходячи з цього будемо приймати рішення по складу, - сказав ШевченкоДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Відбір Євро-2020. Україна - Сербія - 5:0 (ВІДЕО)Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!