Шевченко сказав, в чому швейцарці переважали гравців збірної України

2020-09-04 08:30
Головний тренер збірної України Андрій Шевченко поділився враженнями від перемоги над швейцарцями в Лізі Націй. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. \"Хочу привітати наших дебютантів. Вони зіграли відмінний матч. Був дуже важкий перший тайм, хлопці терпіли. Швейцарія - дуже сильна команда і доводить це протягом п\'яти років. У них сильні хлопці і добре поставлена ​​тактика. Гра вийшла дуже цікавою. У першому і другому таймах були моменти, коли ми дуже низько сідали.У суперника було фізична перевага. У них високі і швидкі футболісти. В кінці другого тайму ми десь зіграли раціональніше. Одна заміна? У нас було всього три заміни, а не п\'ять. Гравці добре виглядали, тому я вважав за потрібне, що ще заміни не потрібні. Зараз потрібно проаналізувати весь матч, подивитися на хлопців, а потім будемо готуватися до Іспанії\", - сказав Шевченко.ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Ліга націй. Україна - Швейцарія - 2:1 (ВІДЕО)Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!