Шевченко прокоментував перемогу над японцями

2018-03-27 19:30
Головний тренер збірної України Андрій Шевченко поділився думками щодо перемоги синьо-жовтих у сьогоднішньому товариському матчі проти Японії (2:1). Повідомляє сайт Sportanalytic.com. \"Відразу після матчу не готовий давати оцінки гравцям. Вважаю, що друга гра була краще в плані контролю і руху. Крім пропущеного гола, звичайно. Не розібралися при стандарті... І останні п\'ять - сім хвилин дали можливість супернику повірити в свої сили, в те, що вони можуть уникнути поразки. Загалом, контролювали гру, мали цікаві моменти, але кінцівку зустрічі провели погано. Будемо працювати над цим.Так, коли \"Шахтар\" грав з \"Манчестер Сіті\" в Лізі чемпіонів, я розмовляв із Гвардіолою щодо позиції Зінченка. Ми зійшлися на думці на те, що це класний гравець. Він грає лівого захисника в клубі, але при цьому часто зміщується вправо в центр. Так що ніяких проблем не було з тим, що сьогодні він грав в центрі. Він продовжує зростати.Після гри з Саудівською Аравією були трошки здивовані. Ми не бачили гравців чотири місяці, були втрачені деякі зв\'язки. Ми спробували внести невеликі корективи, але виявилося, що потрібно повторювати пройдене. Гравці не робили того, що вже, здавалося, засвоїли за два роки нашої спільної роботи. Я відверто сказав, що не задоволений грою. Сьогодні вже була краща гра, був контроль м\'яча, але я, як і раніше, хочу більшого від футболістів.Контроль м\'яча був хороший, крім епізодів - при пропущеному голі і останні сім хвилин, коли ми втратили свою гру. І я, як і раніше, готовий нести повну відповідальність за результат і якість гри. У цьому є і моя вина.Наступний матч? Я даю свої побажання, але не завжди виходить домовитися з тим суперником, з яким ми хочемо зіграти. Я дав список, в федерації працюють за цим списком. Є два матчі, одна з цих команд - також учасник чемпіонату світу. Буде ще два спаринги, не три.Так, ми намагаємося грати в одному стилі - так було з Хорватією, Ісландією в недавньому відборі до ЧС-2018. Коли граєш з великими командами, важливо контролювати не тільки м\'яч, але і гру. Тримати баланс. Іноді потрібно і віддати ініціативу, перебудуватися. Важливо, щоб команда знала всі ігрові фази і вміла їх застосувати.Сотий матч Ротаня? Я його вітаю, це третій гравець, який досяг цифри 100. Це справжній спортсмен, класний хлопець і футболіст. Професіонал. Якщо поб\'є мій показник - буду тільки радий.Вважаю, що японці провели солідну, хорошу гру. Як і говорив, вони дотримуються вертикального стилю. Плюс надають пресинг. Були непогані стандарти в їхньому виконанні, один штрафний завершився взяттям воріт. Японія попсувала нам нерви в останні хвилини гри. Хочу побажати цій команді успіху на ЧС\", - сказав Шевченко після поєдинку.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Україна переграла японців, здобувши першу перемогу в 2018 роціСайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!