Шаран: В наші ворота пробивають багато пенальті

2020-11-01 08:00
Головний тренер \"Олександрії\" Володимир Шаран поділився думками про гру 8 туру УПЛ з \"Десною\". Повідомляє сайт Sportanalytic.com. \"Обидві команди грали в хороший футбол. Осінній футбол на хорошому полі. У першому таймі ми правильно побудували тактичну схему. Знали, наші фізичні кондиції, розуміли, що весь матч не витримаємо.Тому намагалися зіграти більш компактно в захисті. Коли команда пропускає, потрібно щось робити в роздягальні в перерві. Ми перебудувалися, стали більше грати в атаку. У другому таймі побачили ту гру в атаці, яку хотіли. А в першому таймі діяли в захисті нормально - один момент був у «Десни» біля наших воріт.Бойова нічия. Закономірний результат. Дійсно, багато пенальті пробивають в наші ворота. Я хочу тільки похвалити своїх хлопців, що після коронавірусу не всі готові фізично. Всі викладалися хто як міг. Я їм за це вдячний\", - сказав Шаран.ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: \"Олександрія\" - \"Десна\" - 2:2 (ВІДЕО)Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!