ЧС-2022. Україна вдруге не змогла перемогти Казахстан

2021-09-01 19:30
Збірна України з футболу так і не може здобути жодної перемоги у своїй відбірковій групі чемпіонату світу. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Сьогодні ми відкрили рахунок вже на другій хвилині матчу завдяки чудовому голу Яремчука, але пропустили у середині другого тайму.Данило Сікан, здавалося б, вирвав перемогу для України на третій компенсованій хвилині, однак на шостій компенсованій казахи зрівняли.Відбір ЧС-2022Група D4 турКазахстан - Україна - 2:2Голи: Валіуллін, 74, 90+6 - Яремчук, 2, Сікан, 90+3Казахстан: Покатілов, Марочкін, Бистров, Малий, Логвіненко, Куат (Вороговскій, 84), Валіуллін, Тагиберген (Оразов, 90), Васильєв (Жуков, 90), Нургалієв (Зайнутдінов, 61), Шушеначев (Аймбетов, 60).Україна: Пятов, Соболь (Сікан, 82), Матвієнко, Караваєв, Зінченко, Буяльський (Малиновський, 59), Ярмоленко, Забарний, Сидорчук (Шапаренко, 75), Миколенко, Яремчук (Циганков, 59).Попередження: Васильєв (43), Миколенко (52), Зінченко (74), Покатілов (90).Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!