ЧС-2018. Хорватія обіграла Англію і зіграє в фіналі

2018-07-12 00:00
Визначився другий фіналіст ЧС-2018. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Збірна Хорватії в додатковий час перемогла команду Англії і в неділю зіграє з французами в фінальній грі Мундіалю.Англійці відкрили рахунок в грі філігранно виконаним ударом зі штрафного від Тріпп\'єр, на 5-ій хвилині, однак хорвати не здалися і відігралися вже в середині другого таймі зусиллями Перішича. Основний час завершився нічиєю 1:1 і командам довелось зіграти два додаткових тайми по 15 хвилин. Історичний гол за \"картатих\" в другому екстра-таймі забив Маріо Манджукіч.ЧС-2018ПівфіналХорватія - Англія - 2:1Голи: Перішич, 68, Манджукич, 109 - Тріпп\'єр, 5Хорватія: Субашич - Стрініч (Піваріч, 95), Ловрен, Віда, Врсалько - Брозовіч, Ракітіч - Перішич, Модріч (к) (Бадель, 119), Ребич (Крамаріч, 101) - Манджукич (Чорлука, 115)Англія: Пікфорд - Магуайр, Стоунз, Уолкер (Варді, 112) - Хендерсон (Дайер, 97) - Янг (Роуз, 91), Лінгард, Аллі, Тріпп\'єр - Стерлінг (Решфорд, 74), Кейн (к)Попередження: Манджукич, 48, Ребич, 96 - Вокер, 54Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!