ЧС-2014. Швейцарія вириває перемогу на останніх секундах

2014-06-15 21:33
Колишній динамівець Адмір Мехмеді відзначився голом. Колишній динамівець Адмір Мехмеді відзначився голом.Цей матч відверто не міг похвалитися престижною вивіскою. Та він подарував вболівальникам більше емоцій, аніж деякі зустрічі грандів. Жага боротьби, відданість грі, вражаючий максималізм - сьогодні було все. Еквадор сильніше провів перший тайм та цілком заслужено відкрив рахунок. Швейцарці виглядали трохи розгубленими, до того ж на них досить сильно тиснув стадіон, де абсолютна більшість вболівальників підтримувала Еквадор.Та в перерві \"генерал\" Хітцфельд провів роботу з командою. І найголовніше - випустив колишнього динамівця Києва Адміра Мехмеді. Вже за три хвилини той відзначився голом, а далі пішла гра без центру поля. Атака змінювалась атакою, а удар - ударом. Врешті-решт, наприкінці гри еквадорці не зуміли реалізувати свій шанс, а швейцарці одразу провели гольову контратаку. Підопічні Хітцфельда практично гарантували собі вихід з групи, адже Гондурас вони якось та й обіграють.ЧС-2014Група Е1 турШвейцарія - Еквадор 2:1Голи: Мехмеді, 48, Сеферовіч, 90+3 - Е. Валенсія, 22.