ЧС-2014. Хет-трик Шакірі виводить Швейцарію у наступний раунд

2014-06-26 08:03
П\'ятдесятий хет-трик в історії Чемпіонатів світу і другий від гравців \"Баварії\" на цьому Мундіалі приносить швейцарцям путівку в плей-оф. П\'ятдесятий хет-трик в історії Чемпіонатів світу і другий від гравців \"Баварії\" на цьому Мундіалі приносить швейцарцям путівку в плей-оф.Розклад перед матчем для команди Отмара Хітцфельда був наступний: вона проходила у разі перемогою над Гондурасом і втрати очок Еквадора. Якщо ж латиноамериканці перегравали Францію, швейцарцям потрібно було перегравати Гондурас з різницею на два голи більше, тобто при 1:0 на Маракані, це мінімум 3:0. Тепер справді розумієш, якими важливими були ті два м\'ячі престижу французам.І вони взялись за справу з перших же хвилин. Джердан Шакірі естетично красивим голом відкрив рахунок і дав психологічний поштовх, перевагу швейцарцям. Червоні тиснули і підопічні Луйса Фернадо Суареса в якийсь момент посипались. Другий гол Наті організував Йосип Дрміч, який вивів Шакірі на зустріч з Вальядаресом. 2:0 і нічия Еквадора з Францією — все ще ризиковано!Швейцарія розкривалась і Гондурас цим користався. Бенгстон двічі міг відзначатись і суттєво ускладнити життя суперникам, але Бенальйо рятував. І хет-трик Шакірі поклав на 71-й хвилині. Знову з подачі Дрміча. Гондурасцям слід віддати належне, але Наті заслужено в 1/8.Гондурас - Швейцарія - 0:3Голи: Шакірі, 5 (0:1), 32 (0:2), 71 (0:3)Гондурас: Вальядарес — Бекелес, Бернардес, Фигероа, Х. Гарсіа — О. Гарсіа (Нахар, 78), Паласіос, Кларос, Еспіноза (Чавес, 45)— Бенгтсон, Костлі (Дж. Паласіос, 40).Швейцарія: Бенальйо — Ліхтштайнер, Джуру, Сендерос, Родрігес — Інлер, Джака (Ланг, 76), Мехмеді, Бехрамі, Шакірі (Джемаїлі, 87) — Дрміч (Сеферовіч, 73).