ЧС-2014. США вирвала перемогу в Гани

2014-06-17 08:03
В першому матчі групи G збірна США зуміла на останніх хвилинах здобути три очки в матчі проти Гани. Тепер Сполучені штрати Америки збільшили свої шанси на вихід з групи де їм пророкували невдачу. В першому матчі групи G збірна США зуміла на останніх хвилинах здобути три очки в матчі проти Гани. Тепер Сполучені Штрати Америки збільшили свої шанси на вихід з групи де їм пророкували невдачу.Відкрито рахунок номінальними гостями було вже на 30-й секунді поєдинку. Демпсі завдяки індивідуальній майстерності зумів забити поки що найшвидший гол на турнірі. Під завісу поєдинку гравець Гани Айю подарував надію на одне очко власним вболівальникам, однак Брукс на 86-й хвилині все таки приніс перемогу своїй команді. Гана — США 1:2Голи: Андре Айю, 82 — Демпсі, 1, Брукс, 86.Гана: Кварасі — Опаре, Бойе, Менса, Асамоа — Мунтарі, Рабіу (Ессьен, 71) — Андре Айю, Джордан Айю (Боатенг, 59), Атсу (Адома, 78) — Гьян.США: Ховард — Джонсон, Кемерон, Беслер (Брукс, 46), Бізлі — Бредлі, Бекерман, Джонс — Бедойя (Зусі, 77), Демпсі, Алтідор (Йоханнссон, 23).