ЧС-2014. Нідерланди тільки по пенальті переграють Коста-Рику

2014-07-06 08:03
Голландці знову проходять у наступний раунд змагань на нервах фанатів. Голландці знову проходять у наступний раунд змагань на нервах фанатів.У звітній грі ми побачили все те, за рахунок чого Коста-Рика і опинилась за крок до півфіналу Чемпіонату світу: відмінні фланги, поставлений захист і Кейлор Навас. Нідерланди ж Луї ван Гааля намагались перш за все не пропустити. Захисна модель зводила кількість контратак з ударами до мінімуму і певний час м\'яч у грі просто не виходив із середньої зони.\"Ораньє\" активізувались під кінець другого тайму і організували декілька дуже небезпечних моментів. Не сказати, щоб овертайм проходив під диктовку голландців, але Коста-Рика трималась за нічию і це було зрозуміло всім.Ван Гааль застосував популярний раніше прийом заміни воротаря під серію пенальті і він спрацював. Тім Крул, виходячи на заміну, мав перевершити героя матчу Наваса. В результаті \"помаранчеві\" пробили свої удари пенальті без шансів для голкіпера (що не дивно, адже це штатні пенальтисти у своїх командах), а Руїс помилився.Коста-Рика була як ніколи близька до дива і їй, можливо, ще дуже довго доведеться чекати хоча б на повторення цього результату. У будь-якому разі, дякуємо команді Хорхе Луїса Пінто за подаровані враження від свого виступу. Це не забувається.Нідерланди - Коста-Рика - 0:0 (4:3 пен)Нідерланди: Сілессен (Крул, 120) — Мартінс Інді (Хунтелаар, 105), де Врей, Флар, Блінд — Депай (Ленс, 76), Снейдер, Кейт, Вейналдум, Роббен — ван Персі.Коста-Рика: Навас — Діас, Уманья, Гонсалес, Гамбоа (Майрі, 78) — Кемпбелл (Уренья, 66), Боланьйос, Руїс, Техеда (Куберо, 97), Акоста — Борхес.