ЧС-2014. Нігерія в плей-оф, Аргентина — в руках Мессі

2014-06-25 21:33
Збірна Аргентини в останньому матчі групи переграла Нігерію і з максимальною кількістю очок виходить до 1/8 фіналу Мундіалю. Збірна Аргентини в останньому матчі групи переграла Нігерію і з максимальною кількістю очок виходить до 1/8 фіналу Мундіалю.\"Альбіселесте\" виходили на гру вже у статусі учасника 1/8 фіналу ЧС і, можливо, це розв\'язало їм руки. Найгірший план розвитку подій для Нігерії почав ставати реальністю вже з третьої хвилини зустрічі. Африканців влаштовувала нічия для проходу далі, але Мессі вже зловив вогонь, увійшов в раж і так далі. Але Ахмед Муса буквально в наступній атаці зрівняв рахунок. Відмінно розібравшись в штрафному, нападник показав слабке місце оборони Аргентини — Сабалета ніяк не завадив гравцю ЦСКА підробити м\'яч під себе і пробити. І Нігерія сповільнила темп до неможливсті. Хоч якось загрожувати воротам Еньями латиноамериканці могли хіба що зі штрафних. І вони це зробили. Ну, Мессі це зробив, поклавши круглого в правий кут, під стійку.Перерва і Муса знову забиває! Після пасу Еменіке Ахмеду залишалось тільки вколотити м\'яч у ворота, з чим він впорався на відмінно. Але тепер і аргентинці не чекали кінця тайму. Захисник Рохо підставив ногу з близької відстані від лінії воріт і вивів аргентинців вперед. Останню третину матчу Ліонель Мессі не грав і чи вато казати, що у Аргентини без нього гра не клеїлась. Мусса двічі міг оформлювати хет-трик, але Серхіо Ромеро стояв надійно всупереч всій критиці. 3:2 за аргентинцями і Нігерія - Франція як цікава пара плей-оф.Нігерія - Аргентина - 2:3Голи: Мессі, 3 (0:1); Муса, 5 (1:1); Мессі, 45 (1:2); Муса, 47 (2:2); Рохо, 50 (2:3).Нігерія: Еньяма — Ошаніва, Емброуз, Йобо, Омеруо — Муса, Оназі, Обі Мікел, Бабатунде (Учебо, 68), Одемвігіє (Нвофор, 86) — Еменіке.Аргентина: Ромеро — Рохо, Фернандес, Гарай, Сабалета — Маскерано, Гаго, Ді Марія — Агуеро (Лавессі, 38), Мессі (Альварес, 63), Ігуаїн (Біглія, 90).