ЧС з хокею (U-18). Україна здобула третю перемогу поспіль

2018-04-19 00:30
Юнацька збірна України зробила вагомий крок на вихід до вищого дивізіону. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Сьогодні наші хлопці здобули вольову перемогу над командою Італії, використавши 5-хвилинну більшість наприкінці другого періоду.Тепер для підвищення у класі Україні потрібно лише перемогти Румунію.Україна U-18 - Італія U-18 - 3:1 (0:0, 2:1, 1:0)Шайби: 0:1 - Сальваї (Бітетто) - 28:24; 1:1 - Кругляков (Пересунько, Матейченко) - 32:27; 2:1 - Бабчук (Середницький, Даниленко) - 33:24; 3:1 - Пересунько - 51:20.Воротарі: Гурко - ФаданіКидки: 28 - 18Штраф: 4 - 29Матч проти Румунії збірна України проведе вже у п\'ятницю.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЧС з хокею (U-18). Українці перемогли лідерів дивізіонуСайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!