ЧС з хокею. Україна програла Казахстану і покинула дивізіон

2017-04-27 00:00
Збірна України з хокею програла четвертий поспіль матч на чемпіонаті світу у дивізіоні ІА. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Наші хлопці програли казахам перший період і несподівано взяли реванш у другому. Втім, у третій 20-хвилинці все стало на свої місця.Ця поразка означає, що Україна опускається у нижчий дивізіон, а матч проти Кореї вже нічого не вирішує.Україна - Казахстан - 2:4 (0:2, 2:0, 0:2)Шайби: 0:1 - Доус (Сємьонов, Боченскі) - 03:21; 0:2 - Сен-П\'єр (Боченскі, Бойд) - 19:59; 1:2 - Німенко (Побєдоносцев, Лялька) - 34:25; 2:2 - Бабинець (Варивода, Катрич) - 35:16; 2:3 - Міхайліс (Старченко) - 41:59; 2:4 - Боченскі (Доус, Стєпанов) - 57:04.Воротарі: Дяченко - КолєснікКидки: 22 - 47Штраф: 10 - 8ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: ЧС з хокею. Україна - Казахстан - 2:4 (ВІДЕО)Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!