КИЇВ. 24 листопада. УНН. У Стокгольмі вручили премію \"За правильний спосіб життя\" (Right Livehood Award) однойменного шведського фонду, яку також називають \"альтернативною Нобелівською премією\". Церемонія вручення нагороди розміром у три мільйони шведських крон (близько 290 тисяч євро), відбулася ввечері п\'ятниці, 23 листопада, в столиці Швеції Стокгольмі. Престижною премією нагородили...
Нобелівською премією миру на урочистій церемонії в Осло нагородили хірурга Деніса Муквеге з Демократичної Республіки Конго і правозахисницю з Іраку Надію Мурад.
КИЇВ. 11 жовтня. УНН. Нобелівська премія миру 2019 року присуджена прем’єр-міністру Ефіопії Абій Ахмеду “за зусилля щодо досягнення миру” і внесок у міжнародне співробітництво. Про це повідомив представник Нобелівського комітету. Про це пише УНН з посиланням також на прес-реліз організації.
Король Швеції Карл XVI Густав провів консультації зі Шведською академією задля нового формулювання її статуту, щоб установу можна було покинути за власним бажанням.
КИЇВ. 12 жовтня. УНН. Премія Державного банку Швеції пам’яті Альфреда Нобеля присуджена Полу Мілгрому і Роберту Вілсону. Про це оголосив у понеділок Нобелівський комітет Королівської академії наук, зазначає УНН з посиланням на сайт премії.
КИЇВ. 8 жовтня. УНН. Нобелівський комітет Шведської академії присудив премію з літератури 2020 року американській поетесі Луїз Глюк, пише УНН з посиланням на сайт премії.
Голова російського регіону Чечні Рамзан Кадиров заявив, що вважає несправедливими санкції Держдепартаменту США щодо себе, бо він досягнув успіху в боротьбі з міжнародним тероризмом. Про це Кадиров сказав в ефірі телеканалу «Росія 1» 26
«Ми зупинили війну, знищили міжнародний тероризм. Нобелівську премію мені треба дати за перемогу над тероризмом, а вони, навпаки, мене під санкції....
Премію Банку Швеції в пам\'ять Альфреда Нобеля, яку також неофіційно називають Нобелівською премією з економіки, в 2020 році дали Полу Р. Мілгром і Роберту Б. Вілсону \"за вдосконалення в теорії аукціонів і винаходи нових форматів аукціонів\".
КИЇВ. 9 жовтня. УНН. Лауреатами Нобелівської премії з хімії стали Джон Гуденоф, Стенлі Уіттінхем і Акіра Йосіно “за розробку літій-іонних батарей”. Про це повідомив представник Нобелівського комітету. Про це пише УНН з посиланням також на прес-реліз організації.
Переключення з транспорту на викопному паливі на електричний принаймні на локальному рівні безпосередньо впливає на довкілля – член Нобелівського комітету про вплив літій-іонної батареї