Чому ж не святкують 40 років і які народні прикмети стали цьому причиною?
До традицій та заборон не святкувати 40-річчя можна ставитися по-різному. Хтось шукає в них потаємний сенс, інші вірять у традиції наших предків, а треті мають щодо їх правдивості великі сумніви.
Люди православного віросповідання розуміють, наскільки важливим є таїнство вінчання у їхньому житті. А тому обручки намагаються берегти як зіницю ока. Що означає загубити обручку за народними прикметами та повір'ями — читайте в матеріалі ТСН.ua.
Наші пращури вірили, що посуд має потужну енергетику, тому до його миття рідко підпускали чужих людей. Навіть існувало повір’я: якщо господиня дозволила гостю помити тарілки, то щастя родини “змиється” разом з брудом.
Здавна сусідів і друзів пригощали домашньою їжею. В багатьох країнах під час переїзду приносять посуд з різноманітними стравами, щоб привітати новоприбулих. Чому посуд після цього не можна повертати порожнім — читайте в матеріалі ТСН.ua.
Кава — напій, який став невід'ємною частиною життя багатьох людей. Однак не всі знають, як кава з молоком впливає на організм. Читайте про це в матеріалі ТСН.ua.
Христове Воскресіння, Пасха, Великдень - найжаданіше свято весни для всіх українців. Сьогодні в умовах війни Великдень - це не лише весна, з цим святом пов'язані надії українців на перемогу та відродження України. Про традиції, прикмети Світлого Христового Воскресіння розповідається в матеріалі ТСН.ua.
Благовіщення Пресвятої Богородиці 2020 православні святкуватимуть уже цього вівторка, тобто 7 квітня.
Усі справи по дому слід переробити заздалегідь, адже на саме Благовіщення працювати ніяк не можна...