Вітамін D – улюбленець призначень «для профілактики», особливо в зимовий період. І він справді дуже важливий. Вітамін D бере участь в правильному обміні кальцію, регулює імунні реакції, і навіть ріст волосся. А з його браком пов’язують схильність до депресивних станів, слабкість м’язів у спортсменів, навіть синдром полікістозних...
Група дослідників, яка фінансується британським Фондом ракових досліджень, виявила, що навіть в умовах надлишку сонячного світла люди зі світлою шкірою не в змозі виробляти оптимальну кількість вітаміну D і радять їм вживати його у лікарській формі.
Експерти стверджують: нестача вітаміну D може призвести до деформації кісток у дітей і болю в кістках у дорослих. При цьому мало хто знає, що вживати його краще в певний час доби. Коли саме — читайте в матеріалі ТСН.ua.
Як ми всі знаємо, вітамін D потрібен для здоров’я серцево-судинної системи та кісток. Але виявилося, що його дефіцит може збільшувати ризик захворювання на важкий COVID-19 в 14 разів! Дані про це були представлені ізраїльськими вченими. Що відомо про зв’язок вітаміну D і коронавірусу — читайте в матеріалі ТСН.ua.
Необхідність у прийманні антибіотиків визначає лікар і лише за наявності лабораторно підтвердженої бактеріальної інфекції, або за обґрунтованої підозри на неї.
КИЇВ. 15 травня. УНН. Федір Лапій, імунолог, голова Національної технічної групи експертів з питань імунопрофілактики розповів, чи треба приймати препарати, що розріджують кров, перед чи після вакцинації проти COVID-19. Про це інформують у МОЗ, пише УНН.