Верховна рада внесла зміни до законодавства щодо оптимізації трудових відносин. Під час війни звільнити працівника можна через знищення виробничих потужностей.
Під час форс-мажорних обставин, до яких належить воєнний стан, сторони зазвичай не несуть відповідальності за невиконання договору, але тільки на час таких обставин. Тобто всі зобов’язання буде відновлено після закінчення війни.
Через бойові дії мільйони громадян України були змушені переїхати у безпечніше місце, залишилися без роботи, а у деяких випадках навіть втратили власне житло.
Держенергонагляд звернувся до операторів систем розподілу електроенергії й електропостачальних організацій, щоб вони не припиняли постачання електричної енергії споживачам на період дії карантину.
КИЇВ. 29 липня. УНН. Народний депутат, уповноважений депутатської групи “За мир та стабільність” Віталій Грушевський вважає, що чергова спроба уряду вирішити подальшу долю української ГТС в той час коли в українських сім’ях панує горе, виглядає вкрай...
Через які обставини військовослужбовці, що підписали контракт, кадрові військові, мобілізовані резервісти можуть звільнитися зі служби під час дії воєнного стану, про це розповідають експерти Центру безоплатної правової допомоги