Чисто на класі. Як збірна України впоралася з Вірменією

2022-06-11 21:30
Сьогодні збірна України виграла свій третій офіційний матч з чотирьох після початку широкомасштабної війни. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Теоретично матч проти Вірменії мав би бути найлегшим і, забігаючи наперед, таким і став за рахунком. Але якщо ви бачили цей поєдинок, то вже знаєте, наскільки важко нам було в першому таймі. Вірмени грали так, наче кисіль, котрий був густим і потрохи затягував у себе наші атакувальні намагання. На руку супернику грала й спека в польському Лодзі, адже всі південні народи значно краще почуваються під палючим сонцем, аніж під дощиком. Саме тому збоку перший тайм матчу проти Вірменії дуже нагадував увесь товариський матч проти "Рієки", якщо ви ще пам'ятаєте про такий. Доволі в'яле перекочування м'яча і відсутність справді гострих та небезпечних моментів.А ще ми вперше за це літо грали проти команди, котрій підходила нічия. Так вже склалося, що Шотландія, Уельс та Ірландія грали перед рідними уболівальниками, а тому безумовно хотіли перемогти та йшли для цього вперед. Збірна України вже десятиліттями краще почувається у грі на контратаках, а Андрію Шевченку так і не вдалося це змінити. Саме тому ми доволі важко почувалися, коли Вірменія просто стала в колову оборону. А ще наприкінці тайму суперники настільки стали сміливими і повірили у власні сили, що стало й зовсім невесело. Саме з такими не надто оптимістичними думками ми всі пішли на перерву.На щастя, нас знову врятував гарматний постріл Руслана Малиновського. Так, здавалося б, не варто говорити про винятковий внесок одного футболіста, якщо матч завершився з рахунком 3:0. Але такі команди, як Вірменія, зазвичай розвалюються після першого ж пропущеного м'яча, бо далі стояти в обороні немає сенсу, а йти вперед та грати першим номером вони наче й не дуже вміють. Тому далі все було просто справою техніки з голом Олександра Караваєва, а Віталію Миколенку взагалі трохи пощастило, коли м'яч влучив у нього. В паралельному матчі Ірландія розтрощила Шотландію (3:0) і зробила нас єдиним лідером групи. Далі у вівторок ми граємо в Польщі проти ірландців, після чого в Лізі націй настане тримісячна пауза.Ігор Цвик, головний редактор Sportanalytic.comСайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!