Про багатий урожай томатів мріють всі дачники та городники. Проте не всім щастить його отримати. Як виявляється, досягти хорошого результату не так складно. Потрібно лише знати, чим обприскувати помідори в серпні. Читайте про всього лише один інгредієнт, який є вдома у кожного, в матеріалі ТСН.ua.
Наприкінці червня є чудова можливість вплинути на якість та кількість врожаю малини за допомогою підживлення. Чим підживляти малину прямо зараз - в матеріалі ТСН.ua.
Навесні перед квітінням потрібно підгодовувати виноград. Роблять це найчастіше одразу після того, як зійшов сніг. Чим підживити виноград для хорошого урожаю — читайте в матеріалі ТСН.ua.
Незважаючи на посуху і повені, які мали місце останніми місяцями в басейнах середньої та нижньої течій річки Янцзи, в Китаї очікується багатий урожай озимої пшениці...
Восени кущі малини потребують особливої уваги. Особливо це стосується ремонтантної малини. Як обрізати малину і коли, як подбати про ремонтантну малину в осінній період, читайте у матеріалі ТСН.
Ароматні і соковиті абрикоси дуже хочеться виростити вдома. Але це дерево досить примхливе і може раптово перестати квітнути і плодоносити. Як правильно доглядати за абрикосом, щоб потім насолоджуватися плодами — читайте в матеріалі ТСН.ua.
Кімнатна фіалка або сенполія — досить примхлива рослина, яку важко вирощувати вдома, щоб вона постійно квітнула. Однак є певні секрети, які допоможуть створити для цієї квітки ідеальні умови. Читайте про них в матеріалі ТСН.ua.
Провести обробку саду від шкідників та хвороб найкраще восени, коли хімічні препарати не впливатимуть на плоди дерев. Розповідаємо, чим обробити сад від парші, гнилі, мучнистої росі тощо перед зимою, щоб наступного року зібрати великий врожай.
Навесні потрібно підживлювати кущі і рослини, щоб потім отримати хороший урожай. Особливу увагу варто приділити ягідним культурам. Сим підгодувати смородину навесні — читайте в матеріалі ТСН.ua.