В Австралії прийнято рішення про зупинку виробництва вакцини від коронавірусу, розробленої Університетом Квінсленда (UQ) і виробником вакцин CSL, повідомили розробники препарату.
На розробку білоруської вакцини від Covid знадобиться три роки, вважає директор Інституту біофізики і клітинної інженерії Національної академії наук Андрій Гончаров.
КИЇВ. 23 жовтня. УНН. Українська вакцина від коронавірусу могла б з’явитись максимум за півроку, але держава не витратила жодної копійки на її розробку. Про це в ефірі програми “Право на владу” сказав епідеміолог, доктор медичних наук Михайло Фаворов, повідомляє УНН.
Президент оргкомітету \"Токіо 2020\" Есіро Морі вважає, що розробка вакцин і методів лікування COVID-19 буде головним фактором під час прийняття рішення про проведення Олімпійських і Паралімпійських ігор в наступному році, повідомляє телеканал NHK.
Благодійний фонд Білла і Мелінди Гейтс оголосив конкурс проектів з розробки універсальної вакцини проти різних штамів вірусу грипу, повідомляє видання Naked Science.
Науково-дослідний інститут імені вченого Луї Пастера в Парижі ухвалив рішення припинити свій основний проект із розробки вакцини від коронавірусу COVID-19, повідомляють французькі ЗМІ.
Кандидат в президенти США від Демократичної партії Джо Байден і його напарниця Камала Гарріс обвинуватили адміністрацію Дональда Трампа в політизації питання розробки протикоронавірусної вакцини і зажадали доказів її безпеки та ефективності.
ФБР і міністерство внутрішньої безпеки США мають намір найближчими днями публічно попередити, що хакери з Китаю намагаються отримати доступ до інформації про американські розробки вакцини від коронавірусу COVID-19, пише The New York Times.
Італійська компанія Irbm може завершити розробку вакцини від коронавірусу до осені цього року. Про це на своїй сторінці у Facebook написав міністр закордонних справ Італії Луїджі Ді Майо.
За словами Ді Майо, вже наприкінці квітня компанія почне випробування потенційної вакцини від коронавірусу. Очікується, що вакцина з'явиться у доступі до осені 2020 року...
Гроші вдалося зібрати на першому етапі глобального марафону, який розпочався 4 травня. Засоби пожертвували уряди країн, організації, фонди і окремі особи.