Синтез білка в печінці - головна причина розвитку й прогресування хвороби Альцгеймера, припускають австралійські вчені. Це дослідження може відкрити нові можливості щодо профілактики й лікування.
Науковці Клініки Клівленда (США) виявили механізм, за допомогою якого COVID-19 може тривалий час впливати на функцію мозку, йдеться в повідомленні медичного центру.
КИЇВ. 11 червня. УНН. Нове дослідження, проведене клінікою Клівленда в США, виявило механізми, за допомогою яких COVID-19 може призвести до деменції, подібної до хвороби Альцгеймера. Про це йдеться в повідомленні медичного центру, передає УНН.
У червні 2021 року FDA (Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів та медикаментів США) схвалило препарат від хвороби Альцгеймера — адуканумаб. Наразі історія отримала продовження.
В.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун розповіла про те, які прості речі рятують людське життя. Однією з таких є звичка завжди пристібатися пасками безпеки в автомобілі.
КИЇВ. 8 червня. УНН. Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США (FDA) вперше за останні 20 років схвалило препарат адуканумаб від хвороби Альцгеймера, яка вважається невиліковною. Про це пише сайт відомства, пише УНН.
Антираковий препарат бексаротен вилікував лабораторних мишей від найпомітніших симптомів хвороби Альцгеймера — зниження кмітливості й притуплення нюху.