Пандемія коронавірусу призведе до скорочення світової економіки на 4% в 2020 році, згідно з оцінкою Bloomberg Economics, яка припускає, що відновлення розпочнеться в другій половині 2020 року.
У своєму останньому економічному прогнозі Організація економічного співробітництва і розвитку (ОЕСР) вказала, що світова економіка скоротиться на 4,5% цього року. В червневому прогнозі організація очікувала гіршого результату – падіння на 6%, передає CNBC.
КИЇВ. 23 квітня. УНН. Національний банк переглянув прогноз дефіциту поточного рахунку на 2020 рік у бік зменшення – він становитиме 1,7%. Про це на брифінгу повідомив глава НБУ Яків Смолій, передає кореспондент УНН.
КИЇВ. 20 квітня. УНН. У 2019 світове виробництво свинини скоротиться на 4%. Такий прогноз дало міністерство сільського господарства США, передає УНН з посиланням на pig-world.co.uk.
КИЇВ. 22 жовтня. УНН. Українська економіка скоротиться на 6% у 2020 році, однак у наступні роки повернеться до зростання на рівні близько 4%, зазначає УНН з посиланням на повідомлення регулятора.
На думку економістів Morgan Stanley, світова економіка ймовірно повернеться до докоронавірусного рівня приблизно на три місяці раніше, ніж очікувалося раніше.
КИЇВ. 8 лютого. УНН. Суттєва корекція цін на нафту в IV кварталі 2018 року визначила перегляд прогнозу цін на паливо на українському ринку: якщо не змінюватиметься акцизна політика, зростання становитиме 4-5% щорічно. Про це йдеться у щоквартальному \"Інфляційному звіті\" Національного банку України за січень 2019 року, передає...
КИЕВ. 8 февраля. УНН. Существенная коррекция цен на нефть в IV квартале 2018 года определила пересмотр прогноза цен на топливо на украинском рынке: если не будет меняться акцизная политика, рост составит 4-5% ежегодно. Об этом говорится в ежеквартальном \"Инфляционном отчете\" Национального банка Украины за январь 2019 года, передает...
За нинішніх умов, коли управління Україною практично відсутнє, економіка України зростає або падає в залежності від того, зростають чи падають ключові ціни на світовому ринку. Тобто ми не є суб’єктом світової економіки, а лише об’єктом кон’юнктури...