КИЇВ. 13 грудня. УНН. Центральна виборча комісія призначила на 15 березня 2020 року проміжні вибори народного депутата України в ОВО № 179 харківської області, оскільки народний депутат Олексій Кучер достроково склав повноваження. Про це повідомляє УНН з посиланням на пресслужбу ЦВК.
До Центральної виборчої комісії надійшла ухвала Верховної Ради про дострокове припинення повноважень народного депутата Зіновія Андрійовича (фракція \"Слуга народу\"), обраного в одномандатному виборчому окрузі №87 (Івано-Франківська обл.), за особистою заявою.
До Центральної виборчої комісії надійшла ухвала Верховної Ради про дострокове припинення повноважень народного депутата Зіновія Андрійовича (фракція \"Слуга народу\"), обраного в одномандатному виборчому окрузі №87 (Івано-Франківська обл.), за особистою заявою.
КИЇВ. 12 жовтня. УНН. Центральна виборча комісія України сьогодні ухвалила рішення про призначення виборів у нових об’єднаних територіальних громадах на 23 грудня. Про це написав на своїй сторінці у Facebook Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, передає...
Центральна виборча комісія (ЦВК) призначила на 28 березня 2021 року проміжні вибори народного депутата України в одномандатному виборчому окрузі №50 (Донецька область), обраний в якому в 2019 році позафракційний народний депутат Руслан Требушкін за результатами минулих 25 жовтня 2020 року місцевих виборів став міським головою Покровська, після чого склав повноваження нардепа.
КИЇВ. 14 серпня. УНН. Центральна виборча комісія у п’ятницю призначила вибори до районних рад на 25 жовтня. Про це повідомили у пресслужбі ЦВК, передає УНН.
Станом на цей момент до Центральної виборчої комісії не надходило жодного документа, який би засвідчував факт дострокового припинення повноважень народного депутата.
Центральна виборча комісія призначила на неділю, 25 жовтня, перші вибори депутатів до сільських, селищних, міських рад територіальних громад, а також сільських, селищних та міських голів. Про це ЦВК повідомила за результатами засідання 8
Загалом в цей день вперше мають відбутися 1 441 вибори депутатів та голів місцевого самоврядування. Це рішення ЦВК ухвалила на підставі постанови...
Перші вибори в новостворених об\'єднаних територіальних громадах (ОТГ) призначені на 23 грудня, повідомив прем\'єр-міністр України Володимир Гройсман із посиланням на дані Центральної виборчої комісії.
КИЇВ. 8 серпня. УНН. Сьогодні відбулося чергове засідання Центральної виборчої комісії, під час якого Комісія призначила на неділю, 25 жовтня 2020 року, 1441 перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів в усіх 24 областях України, передає УНН із посиланням на повідомлення пресслужби ЦВК.
Перші вибори в новостворених об\'єднаних територіальних громадах (ОТГ) призначені на 23 грудня, повідомив прем\'єр-міністр України Володимир Гройсман із посиланням на дані Центральної виборчої комісії.
КИЇВ. 18 жовтня. УНН. Центральна виборча комісія сьогодні на своєму засіданні призначила на 29 грудня 2019 року перші місцеві вибори у 6 об’єднаних територіальних громадах. Про це повідомляє УНН із посиланням на пресслужбу ЦВК.
Центральна виборча комісія на своєму засіданні призначила на 29 грудня 2019 року перші місцеві вибори в 6 об\'єднаних територіальних громадах (ОТГ), повідомляє прес-служба ЦВК.