Центральна виборча комісія (ЦВК) розподілила політичним партіям по 60 хвилин для проведення передвиборної агітації на загальнонаціональному каналі \"Суспільне телебачення\" і \"Суспільне радіо\".
КИЇВ. 5 жовтня. УНН. Центральна виборча комісія відшкодувала політичним партіям, які взяли участь у розподілі депутатських мандатів, витрати, пов’язані із фінансуванням їхньої передвиборної агітації. Про це УНН повідомили у пресслужбі ЦВК за підсумками засідання Комісії у суботу, яке провів новий голова ЦВК Олег Діденко.
Центральна виборча комісія своїм рішенням відшкодувала п\'яти парламентським партіям за рахунок коштів держбюджету видатки, пов\'язані з фінансуванням передвиборчої агітації на позачергових виборах 21 липня 2019 року на загальну суму 467 млн 327 тис. 638 грн.
Закон \"Про забезпечення функціонування української мови як державної\" (\"мовний закон\") посилює мовні квоти на радіо і телебаченні. Відповідну норму прописано в тексті
Зокрема, \"мовний закон\" вносить зміни до закону про телебачення і радіомовлення. Таким чином, тижневий обсяг мовлення загальнонаціональних або регіональних ЗМІ українською мовою має становити не менше 90%...
Дослідження Київського міжнародного інституту соціології свідчить про те, що введення квот на українську мову на радіо і телебаченні підтримує третина населення.
Центральна виборча комісія (ЦВК) відшкодувала політичним партіям, які подолали 5% -й бар'єр на виборах до Верховної ради 21 липня. Про це повідомляє прес-служба ЦВК у Facebook.
Як зазначили в прес-службі, відшкодовані витрати партій, пов’язані із фінансуванням їхньої передвиборної агітації на виборах, на загальну суму 467 327 638,83 грн...
Голова Центральної виборчої комісії України Тетяна Сліпачук і голова правління \"Національної суспільної телерадіокомпанії України\" (НСТУ) Зураб Аласанія наполягають, що офіційні дебати кандидатів у президенти України можуть відбуватися лише в студії телеканалу \"UA:Суспільне\".