Хацкевич: Є приводи для оптимізму

2019-08-07 09:00
Головний тренер \"Динамо\" Олександр Хацкевич поділився емоціями від поразки проти \"Брюгге\" в 3-му колі відбору Ліги чемпіонів. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. - Взагалі здорово почали, м\'яч був під контролем. Хвилин 15 взагалі класно було. Бесєдін сам собі створив момент, але не вистачило завершення. Але наші досвідчені футболісти припускались невимушених помилок при переході з оборони в атаку, дуже часто втрачали м\'яч.У другому таймі відсунули гру від своїх воріт, були обопільні атаки. У кінцівці були відмінні можливості, але не вистачало завершального удару. Я б сказав, що другий тайм вселяє оптимізм перед повторною грою в Києві.- Який ступінь готовності Жерсона і Циганкова, які вийшли після перерви?- Жерсон вийшов і добре чіплявся за м\'яч. Зрозуміло, за одне тренування ми не могли визначити його стан, але в плані атаки він став хорошим посиленням.Що стосується Циганкова, то ви бачили дві помилки, які йому невластиві. Поки не вистачає йому почуття гри. Попереду у нас матч з \"Шахтарем\", і як такого тренувального процесу у нас немає. Тому тільки через ігри він може набирати форму.- Чи не могло позначитися, що за останні десять днів команда зіграла чотири матчі на виїзді?- Так склався календар. Ми граємо на виїзді, більше перебуваючи в літаках, але як показав другий тайм, футболісти непогано показали себе в плані функціональної готовності.- Чи можна сказати, що ви ризикували, роблячи останню заміну в середині другого тайму?- Всі наші заміни були спрямовані на атаку. Ми хотіли забити м\'яч на чужому полі. Звичайно, ти завжди ризикуєш, змінюючи двох футболістів в перерві, але ми просто хотіли підсилити атаку, навіть не думаючи про те, щоб зберегти той рахунок, який був, - сказав Хацкевич. ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Ліга чемпіонів. \"Брюгге\" - \"Динамо\" - 1:0 (ВІДЕО)Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!