Хацкевич назвав причину поразки ”Динамо” в Лізі Європи

2017-11-24 09:30
Тренер київського \"Динамо\" Олександр Хацкевич прокоментував гру своєї команди в Лізі Європи проти \"Скендербеу\". Повідомляє сайт Sportanalytic.com.\"Зараз можна казати все, що завгодно. Але ми не бачили сенсу в тому, щоб їхати дві години туди й назад, щоб потренуватися півгодини. Думаю, це не найголовніша проблема. А такою була гра всієї команди в обороні, особливо в першому таймі. Давали стільки простору команді суперника, за що нас покарали як у першому, так і в другому таймах, коли спочатку отримали гол зі стандартного положення, а потім пропустили контратаку. Гра команди в обороні сьогодні була просто жахливою\", - сказав після гри Хацкевич.Нагадаємо, \"Динамо\" поступилось албанцям з рахунком 3:2, але зберегло за собою першу сходинку у групі.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: \"Динамо\" поступилось скромним албанцям.Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!