КИЇВ. 25 липня. УНН. У другому кварталі 2019 року Deutsche Bank зазнав збитків на суму 3,15 мільярда євро. Такі значні фінансові втрати спричинили насамперед нарахуваннями у зв\'язку з глибокою реорганізацією. Лише на ці цілі банк витратив 3,4 мільярда євро. Про це повідомляє УНН з посиланням на DW і AFP.
У Франції Національна комісія у справах інформаційних технологій і прав людини (CNIL) зобов\'язала Google виплатити 50 мільйонів євро штрафу за погане інформування користувачів про долю їх особистих даних.
У Парижі Торговий суд зобов\'язав дві філії американської компанії Amazon виплатити штраф у розмірі 4 млн євро за укладення не відповідних торговельному кодексу договорів з учасниками її електронного торговельного майданчика.
КИЇВ. 22 січня. УНН. Національна комісія з інформатики та прав людини Франції (CNIL) оштрафувала інтернет-компанію Google на 50 мільйонів євро за порушення правил про захист персональних даних користувачів. Про це УНН повідомляє з посиланням на заяву...
За перше півріччя 2018 року, після входу на криптовалютний ринок, найбільший швейцарський онлайн-банк Swissquote отримав на 43,9% більше прибутку, ніж за аналогічний період минулого року.
Фармкомпаніям Novartis AG та Roche закидають у Франції практики зловживань на ринку через продаж лікувального препарату Lucentis, що був у 30 разів дорожчим за його аналог Avastin.
Окружний адмінсуд Києва відмовився задовольнити позов компанії Тріолан.Мані в Головне управління ДФС в місті Києві про скасування податкового повідомлення-рішення, яким до провайдера за порушення Положення про ведення касових операцій у національній валюті застосований штраф у розмірі 3,7 млрд грн.
Французький регулятор оштрафував інформаційне агентство Bloomberg на 5 млн євро за поширення у 2016 році інформації на основі підробленого прес-релізу французької будівельної компанії Vinci, що призвело до падіння її акцій майже на 20%.
Національна комісія з інформатики та громадянських свобод Франції (Commission nationale de l\'informatique et des libertes, CNIL) провела дослідження, в результаті якого з\'ясувалося, що обидві корпорації автоматично розміщували «куки» на комп\'ютерах користувачів без будь-яких взаємодій з обох сторін. Це стосувалося доменів Google.fr і Amazon.fr.