Під нове регулювання підпадають близько 30 найбільших інтернет-компаній. Податок знадобився, щоб IT-бізнес, який заробляє мільярди без відкриття офісів по всій країні і найму десятків тисяч співробітників, не отримував несправедливої...
За порушення нових правил технологічних гігантів на кшталт Apple, Facebook, Amazon або Google у ЄС можуть оштрафувати на суми до 10 відсотків від річного обороту.
КИЇВ. 10 червня. УНН. Міністри фінансів та керівники центральних банків країн Великої двадцятки (G20) хочуть реформувати міжнародні податкові правила для великих технологічних компаній, таких, як Google и Facebook. Про це вони заявили після дводенного саміту в японському місті Фукуока, повідомляє УНН з посиланням на агенцію dpa і DW.
КИЇВ. 6 січня. УНН. Японія з понеділка вводить новий податок в розмірі 1 тисяч єн (близько 9 доларів) на виїзд з країни для іноземних туристів. Він буде включений в ціну зворотного квитка на літак або судно поряд з іншими зборами. Про це повідомляє УНН із посиланням на...
КИЇВ. 10 липня. УНН. У Франції з наступного року вводиться новий - екологічний - податок. За кожен авіаквиток на рейс, що вилітає з країни, буде стягуватися фіксована сума. Про це повідомляє УНН з посиланням на Euronews.
Верховна Рада хоче запровадити механізм, який зобов’яже світових інтернет-гігантів, котрі працюють в Україні, сплачувати податки до бюджету
Відповідний законопроєкт № 4184 у першому читанні планують розглянути на засіданні Верховної Ради в середу 27
За словами голови парламентського комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данила Гетманцева, законопроєкт не...
КИЇВ. 25 січня. УНН. Верховна Рада хоче ввести механізм, який зобов’яже світових інтернет-гігантів, які працюють в Україні, сплачувати податки до бюджету. Про це сказав депутат від \"Слуги народу\", голова комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев на брифінгу за підсумками засідання погоджувальної ради, передає кореспондент УНН.
Франція обкладе новим податком великі іноземні технологічні компанії, включаючи Google і Facebook, з початку 2019 року, не чекаючи рішення Євросоюзу з цього питання, пише The Financial Times.
Французький уряд вирішив не закладати у бюджет на наступний рік підвищення акцизів на пальне, плани щодо якого викликали в країні масові і насильницькі протести.