Концерн Volkswagen оголосив про відкриття інноваційного центру 3D-друку, який в перспективі дозволить виготовляти складні автомобільні компоненти та деталі.
Нова технологія дозволила вперше з\'єднати за допомогою друку метал і пластмасу. Метод можна використовувати для друку електронних пристроїв і робототехніки.
Вчені з Мічиганського університету розробили нову технологію 3D-друку, швидкість якої, за їх словами, у 100 разів перевищує стандартну на сьогодні швидкість 3D-друку.
Нова технологія прискорює процес створення деталей і робить їх значно міцнішими. Вона дозволить друкувати деталі літаків, автомобілів і медичних протезів.
У США завершився суд між Держдепартаментом і конструктором-любителем Коді Вілсоном, який в 2013 році опублікував перші креслення для 3D-друку зброї. Суд постановив, що обмежувати поширення макетів зброї протизаконно через права на вільне поширення...
Британський Інститут зварювання (The Welding Institute, TWI) оголосив про партнерство з українською компанією \"Червона хвиля\" і перше замовлення системи 3D-друку титаном xBeam-18/I для аерокосмічної галузі Великобританії.
Влада Тайваню заарештувала розробника креслень вогнепальної зброї з елементів, роздрукованих на 3D-принтері, американця Коді Вілсона, після того, як США анулювали його паспорт. Про це повідомляє CBS News з посиланням на Національне агентство Тайваню з міграції та місцеву кримінальну...
Нова технологія 3D-друку, в якій використовується технологія захоплення руху в стилі Голлівуду для друку електронних датчиків безпосередньо на розширення і стискаються органах, може діагностувати і контролювати легкі пацієнтів з COVID-19 в найближчому майбутньому.
У Києві офіційно з\'явився Центр консервації предметів археології, пріоритетними напрямами роботи якого будуть наукові дослідження та розробка наукової документації археологічних пам\'яток Києва, повідомив в. о. першого заступника голови Київської міської державної адміністрації (КМДА) Валентин Мондриївський.
Сучасні технології 3D-друку дозволяють створювати кістки, органи і навіть кровоносні судини. Однак всі ці імпланти необхідно хірургічним шляхом встановлювати в організм, що супроводжується серйозними ризиками для пацієнта. Нова розробка американських вчених дозволяє друкувати тканини прямо всередині людини.
3D-друк належно вважається простим і ефективним рішенням для спрощення техпроцесу при виготовленні комплектуючих, що використовуються в найрізноманітніших сферах діяльності.
Дослідникам американського університету UMass Lowell вдалося впоратися з недоліком ламких виробів від 3D-принтерів завдяки винаходу нового методу литого друку.