Серед пацієнтів, які отримали вакцину Covishield, побічні ефекти спостерігалися у 4,84%. Серед щеплених препаратом AstraZeneca це число становило 12,98%.
Британський уряд вкрай стурбований можливістю поширення нових штамів вірусу, здатних обходити імунний захист, який створюють вакцини, що вже застосовуються.
КИЇВ. 7 лютого. УНН. Розроблена британською фармакологічною компанією AstraZeneca спільно з Оксфордським університетом вакцина від COVID-19 набагато менш ефективна проти нового штаму коронавірусу, виявленого в Південній Африці. Про це повідомляє Financial Times з посиланням на власне дослідження, передає УНН.
КИЇВ. 25 березня. УНН. Нове дослідження фармацевтичної компаніії AstraZeneca показало ефективність вакцини у боротьбі з коронавірусом на 76%. Про це пише УНН з посиланням на AP.
КИЇВ. 27 червня. УНН. Оксфордський університет та AstraZeneca починають тестування вакцини проти “бета”-штаму коронавірусу. Про це пише УНН з посиланням на Le Figaro.
Фармацевтична компанія AstraZeneca назвала невірними повідомлення німецьких газет Handelsblatt і Bild про те, що ефективність розробленої нею вакцини становить у людей старше 65 років лише 8%.
Компанія AstraZeneca заявила, що її вакцина від коронавірусу, розроблена спільно з Оксфордським університетом, забезпечує лише обмежений захист від захворювань, викликаних південноафриканським варіантом Covid-19, що протікають у легкій формі.
Результати клінічних випробувань показали, що організм абсолютно всіх добровольців став виробляти антитіла до вірусу. Вакцина безпечна, не викликає побічних ефектів, стверджують російські вчені.
Англійсько-шведська фармацевтична компанія AstraZeneca розраховує за шість-дев\'ять місяців створити наступне покоління вакцин, ефективних проти нових штамів коронавірусу COVID-19, і розпочати їх розподіл серед населення, заявив провідний дослідник компанії Мене Пангалос.