КИЇВ. 27 січня. УНН. Естонія має намір задовольнити прохання України щодо постачання касетних боєприпасів. Але для такої поставки потрібен дозвіл країни виробника — Німеччини. Про це повідомляє УНН з посиланням на видання ERR.
КИЇВ. 18 березня. УНН. У понеділок кілька країн Євросоюзу підпишуть угоду про спільну закупівлю артилерійських снарядів для України в межах зусиль щодо прискорення та збільшення постачання боєприпасів, з посиланням на джерела повідомляє Reuters, пише УНН.
КИЇВ. 24 квітня. УНН. Швейцарія відмовила Німеччині у реекспорті в Україну боєприпасів для німецьких бойових машин піхоти. Про це повідомляє швейцарська газета Sonntags Zeitung, пише УНН.
Міністри оборони країн ЄС можуть обговорити пропозиції на неформальній зустрічі у Стокгольмі на початку наступного тижня, а рішення можуть бути ухвалені на наступному саміті глав держав та урядів наприкінці березня.
ЄС фінансує постачання зброї, заважаючи на потреби української армії та виключно для використання українською армією, сказав провідний прес-секретар з питань закордонних справ і безпекової політики ЄС Петер Стано.
Учасники саміту Євросоюзу, запланованого на 23-24 березня, домовляться про кроки щодо своєчасного забезпечення України необхідними боєприпасами, заявив у Бундестазі канцлер ФРН Олаф Шольц.
Учасники саміту Євросоюзу, запланованого на 23-24 березня, домовляться про кроки щодо своєчасного забезпечення України необхідними боєприпасами, заявив у Бундестазі канцлер ФРН Олаф Шольц.
КИЇВ. 1 лютого. УНН. Верховний представник Європейського Союзу з питань зовнішньої політики та безпеки Жозеп Боррель заявив на брифінгу в Брюсселі про те, що питання постачання винищувачів Україні поки не стоїть на порядку денному, передає УНН з посиланням на BBC News.
КИЇВ. 5 жовтня. УНН. 60% жителів країн-членів Європейського Союзу підтримують подальше постачання зброї в Україну. Зокрема, у Німеччині такої позиції дотримується 61% населення. Про це свідчать дані опитування Eupinions, інформує УНН із посиланням на DeutscheWelle.