КИЇВ. 3 вересня. УНН. У долині Нілу в Єгипті археологи знайшли неолітичне поселення віком приблизно 7 тисяч років, яке існувало задовго до доби фараонів. Про це повідомляє УНН з посиланням на DW.
Археологам вдалося знайти стародавні гробниці, у яких знаходилися саркофаги жерців. Також розкопали похоронні статуетки і маски, як і амулети, деякі з них зроблені із чистого золота.
Дослідники виявили гробниці з муміями, які добре збереглись та, ймовірно, належали до однієї родини середнього класу. Науковці датували їх часами династії Птолемеїв.
КИЇВ. 16 грудня. УНН. Група археологів виявила поблизу столиці Єгипту, міста Каїр, незаймане поховання жерця епохи фараонів V династії Стародавнього Єгипту. Про це повідомив у суботу, 15 грудня, міністр у справах пам\'яток старовини Єгипту Халед аль-Анані, передає УНН з посиланням на...
Вчені в одній з печер виявили ліжка стародавніх людей, зроблені з трав. З\'ясувалося, що наші предки використовували камфорне дерево, щоб відлякувати комах.
Поховання залізної доби, в якому були зброя та колісниця, виявили археологи в місті Корінальдо недалеко від Адріатичного узбережжя в Центральній Італії.
Археологи з управління старожитностей Ізраїлю під час розкопок в Національному парку Міста Давида виявили жіночий перстень, вік якого оцінюється в дві тисячі років.