КИЇВ. 3 березня. УНН. Злоякісні пухлини здатні проростати в здорові тканини людини та викликати цим порушення обміну речовин, а також зниження ваги хворого. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив головний лікар МЦ \"Клініка Спіженко\" Антон Шкіряк, передає...
В українській системі освіти погано, мабуть, майже все. Така система здатна зігнути навіть найбільших ентузіастів. Але це, як не парадоксально, не є найбільшою різницею. Визначальна різниця – у відношенні до навчання.
КИЇВ. 16 грудня. УНН. Кремль помітив різницю в підходах у екс-президента України Петра Порошенка і нинішнього глави держави Володимира Зеленського, пише УНН з посиланням на російське агентства ТАСС, яке цитує прес-секретаря російського президента Дмитра Пєскова.
Багато хто сподівається, що коронавірус зникне так само швидко, як і прийшов. Але зараз представники ВООЗ уже називають цей вірус ендемічним. А це означає, що ми муситимемо з ним жити.
«В Україні я не спостерігаю від влади якихось дій, які дозволяють говорити, що влада тримає українських артистів в «золотій клітці» чи на «золотому повідку»
Часто дисципліна й порядок в українській політиці відсутні. Тому потрібно працювати над тим, щоб у Верховні Раді з’явилася дійсно стійка коаліція, яка буде голосувати за всі важливі для країни закони.
КИЇВ. 30 листопада. УНН. НАТО захищатиме всі країни-союзники Альянсу, однак Україна поки таким не є. Про це заявив генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг журналістам у Ризі, передає кореспондент УНН.
Нападник казанського Рубіна Марко Девич порівняв чемпіонати України і Росії, віддавши перевагу останньому.
\"У мене була певна думка про чемпіонат, а в останніх турах вона підтвердилася, коли Зеніт вдома програв Динамо, Локомотив програв Ростову, а ЦСКА дуже важко виграв у Томі.
Російський чемпіонат досить рівний. Немає упевненості в тому, що остання команда в турнірній таблиці обов\'язково...
Прийшовши до влади, Адольф Гітлер створив міністерство народної просвіти і пропаганди для впливу на громадську думку та поведінку населення Німеччини.
пропаганди для впливу на громадську думку та поведінку населення Німеччини.