КИЇВ. 9 травня. УНН. Правоохоронці Чорноморська склали протоколи на чоловіків, що використовували заборонену символіку. Про це повідомляє поліція Одеської області, передає УНН.
КИЇВ. 9 травня. УНН. Поліція у День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, 9 травня, станом на 14:00 уже 13 разів фіксувала порушення, пов\'язані з георгіївськими стрічками. Про це УНН повідомляє з посиланням на Департамент комунікації МВС України.
17 червня з благословення митрополита Сімферопольського і Кримського УПЦ МП Лазаря відбулася традиційна хресна хода на найвищу точку гори Чатир-Даг – Еклізі-Бурун (Церковний мис), де колись був розташований грецький храм \"Панагія\". До нього представники грецької громади Криму на свято Трійці піднімалися хресною ходою раз на рік.
КИЇВ. 29 березня. УНН. Прикордонники Чернівецького загону виявили громадянина РФ, який прямував до України з двома закордонними паспортами, ножем та забороненими в Україні георгіївськими стрічками, передає УНН із посиланням на прес-службу ДПСУ.
Суспільні канали «UA: Перший», «UA: Культура», «UA: Крим», регіональні мовники, а також «Українське радіо» і радіо «Культура» транслюватимуть Хресну дорогу за участю Святішого Отця Франциска та Великодню Службу Божу та Апостольське благословення для Риму й усього світу. Окрім того регіональні філії в Житомирі та Запоріжжі організують трансляції наживо за допомогою пересувних телевізійних...
КИЇВ. 1 квітня. УНН. У Рівному через поширення COVID-19 скасували хресну ходу. Про це повідомляє УНН з посиланням на сторінку в Facebook Рівненської міської ради.
Через хресну ходу Православної церкви України у Києві 28 липня обмежать рух транспорту. Про це повідомляє прес-служба Київської міської
Крім того, Українська православна церква Московського патріархату буде проводити 27 липня з 11:00 до 16:30 урочистий молебень на Володимирській гірці та хресну
\"27-28 липня у зв’язку із святкуванням хрещення Київської Русі-України в...
КИЇВ. 27 липня. УНН. Близько 5 тисяч правоохоронців забезпечують громадський порядок з нагоди відзначення 1030-річчя Хрещення Русі. Про це повідомила Національна поліція у м.Києві, передає УНН.
КИЇВ. 11 квітня. УНН. Через пандемію коронавірусу SARS-CoV-2 папа римський Франциск в Страсну п\'ятницю, яку католицька і протестантська церква в 2020 році відзначають 10 квітня, здійснив традиційну Хресну ходу на практично порожній площі Святого Петра у Ватикані. Про це повідомляє УНН з посиланням на DW.
У Києві Православна Церква України розпочала свою першу Хресну ходу до 1031-річчя Хрещення Руси-України на чолі з Митрополитом Київським і всієї України Епіфанієм.