КИЇВ. 28 червня. УНН. У білорусі, ймовірно, облаштовують польовий табір для "вагнерівців". З'явились супутникові знімки військової частини в селі Цель, де з'явилось кілька майданчиків, передає УНН із посиланням на "Радіо Свобода".
КИЇВ. 17 січня. УНН. Супутникові знімки сервісу Planet Labs показали розгортання російських військ на полігоні “Лепельський” на півночі білорусі. Про це УНН пише з посиланням на білоруську редакцію видання "Радіо Свобода".
КИЇВ. 30 червня. УНН. Компанія Maxar Technologies показала, як виглядає острів Зміїний після втечі звідти російських окупантів. Про це повідомляє УНН з посиланням на Maxar.
КИЇВ. 22 березня. УНН. На супутникових знімках Maxar зафіксовано накопичення ворожих озброєнь у Гомельській області Білорусі поблизу кордону з Україною. Світлини поширило SatNews, пише УНН.
Росія перекинула до Білорусі одні зі своїх найпотужніших ракет "Кинджал", які мають радіус дії 2000 кілометрів і можуть летіти в 10 разів швидше за швидкість звуку.
КИЇВ. 15 липня. УНН. На цвинтарі у зайнятому окупантами Маріуполі з середини травня вирито ще 1400 могил, судячи з зображень, повідомляє УНН з посиланням на The Guardian.
КИЇВ. 11 серпня. УНН. Супутникові знімки за 10 серпня, зроблені Planet Labs, що є у розпорядженні "Схем" (Радіо Свобода), зафіксували ураження після вибухів на військовому аеродромі "Саки" поблизу Новофедорівки у Криму, передає УНН.