У Сімферополі малюки зможуть прикрасити ялинку в Дитячому парку іграшками ручної роботи
2015-12-21 20:03
КИЇВ. 21 грудня. УНН. Маленькі кримчани можуть прикрасити 15-метрову ялинку в Дитячому парку Сімферополя власноруч зробленими іграшками. Про це повідомив директор парку Олександр Шабанов, передає УНН з посиланням на \"Новости Крыма\".
КИЇВ. 17 грудня. УНН. Британський лікеро-горілчаний бренд Lakes Distillery випускає оригінальні алкогольні прикраси у вигляді прозорих ялинкових куль з цікавим наповненням. Про це повідомляє УНН із посиланням на Lakes Distillery.
Україна вже шостий рік поспіль входить до списку країн з швидкозростаючим ринком hand made - середньорічний темп приросту оцінюється в 31,7%. При цьому зростає споживання українських товарів ручної роботи не тільки на внутрішньому ринку, але і за кордоном. Про це повідомляють експерти...
КИЇВ. 19 червня. УНН. У конфіскованих приміщеннях Кафедрального собору Володимира та Ольги в Сімферополі, де раніше проводилися богослужіння УПЦ (КП), яка перейшла в Православну церкву України (ПЦУ), почали будівельні роботи. Про це повідомляє проект Радіо Свобода Крим.Реалії, передає УНН.
Новою гонтою перекрили школу-музей Шевченківського гаю у Львові. Роботи з перекриття тривали понад рік. Працювали над дахом майстри Прикарпаття, а кожну з дощечку для 138-літньої школи виготовляли вручну.
КИЇВ. 31 липня. УНН. Невдовзі низка британських парків атракціонів запустять нову систему знижок для відвідувачів, передає УНН з посиланням на The Guardian.
Майже через два місяці поліція попросила очевидців \"негайно\" зателефонувати до відділку. Користувачі соцмережі дуже зацікавилися вантажівкою з інтимними іграшками.