Як відбувалися випробування вакцин від коронавірусу, розроблених компаніями Pfizer, BioNTech, Moderna та іншими західними виробниками та що дозволяє говорити про їхню високу ефективність?
КИЇВ. 24 грудня. УНН. Уряд США заплатить Pfizer Inc майже 2 млрд доларів за 100 мільйонів додаткових доз вакцини проти COVID-19, щоб підсилити її постачання. Про це повідомляє Reuters, передає УНН.
Команда Президента України Володимира Зеленського оголосила про запуск проекту «Соціальний ліфт», метою якого стало об’єднання фахівців для позитивних змін і комплексного розвитку країни.
КИЇВ. 15 серпня. УНН. Виробництво вакцини проти коронавірусу, розробленої Національним дослідницьким центром епідеміології та мікробіології (НДЦЕМ) імені Н. Ф. Гамалії МОЗ РФ, почалося в Росії. Про це повідомили в пресслужбі МОЗ РФ, передає УНН з посиланням на ТАСС.
Результати клінічних випробувань показали, що організм абсолютно всіх добровольців став виробляти антитіла до вірусу. Вакцина безпечна, не викликає побічних ефектів, стверджують російські вчені.
Добровольці після введення вакцини знаходяться на карантині. Фахівці госпіталю кілька разів на день перевіряють тиск, температуру і оглядають місце уколу.
КИЇВ. 18 березня. УНН. Всесвітня організація охорони здоров\'я (ВООЗ) в середу заявила про початок випробувань вакцини від коронавируса COVID-19. Про це сказано в заяві ВООЗ в соцмережі Twitter, передає УНН.
На людях британську вакцину зможуть почати випробовувати не раніше, ніж влітку. Її створення буде мати вирішальне значення, якщо спалах китайського коронавірусу повториться.