КИЇВ. 22 березня. УНН. У декількох американських штатах зафіксували значне зростання продажів вогнепальної зброї на тлі поширення коронавірусної інфекції. Про це повідомляє УНН з посиланням на телеканал ABC.
КИЇВ. 27 листопада. УНН. На первинному ринку житлової нерухомості попит виріс значно. Деякі забудовники говорять про зростання продажів у півтора рази. Про це в коментарі УНН розповів експерт з нерухомості Іван Кудояр.
Продажі зброї в США історично ростуть в рік президентських виборів, оскільки покупці прагнуть застрахуватися від можливого посилення контролю за обігом зброї.
Тільки з початку року він незаконно переробив понад сто одиниць зброї. Поліція відстежила, хто і звідки робить у нього замовлення і як налагоджена його діяльність.
КИЇВ. 14 травня. УНН. У квітні цього року у порівнянні з квітневим результатом минулого року попит на електромобілі в Україні зріс на 67%. Про це УНН повідомляє з посиланням на асоціацію автовиробників \"Укравтопром\".
КИЇВ. 5 листопада. УНН. Американські служби доставки алкоголю повідомили про різке зростання продажів 3 листопада - в день виборів президента США, повідомляє УНН з посиланням на Washingtonian.
КИЇВ. 14 грудня. УНН. У США збільшився попит на страхування елітного віскі. Про це розповів керівник департаменту страхування приватних колекцій в American International Group (AIG) Рон Фіамма, повідомляє Bloomberg, передає УНН.
КИЇВ. 20 червня. УНН. У Києві найбільшим попитом користуються однокімнатні квартири, але помітно збільшився попит на двокімнатні, які в структурі продажів становлять 35-40%. Про це повідомила директор Департаменту з продажу та маркетингу ХК \"Київміськбуд\" Тетяна Маркова, повідомили УНН у прес-службі...
КИЇВ. 21 лютого. УНН. У М\'янмі під час протесту загинули щонайменше 2 людини. У той же час ще приблизно 20 постраждали під час розгону мітингувальників. Про це повідомляє ВВС Україна, пише УНН.