У СтратКомі ЗСУ підтвердили ураження вночі стратегічного об'єкту системи ППО в окупованому Криму
2023-10-30 14:02
КИЇВ. 30 жовтня. УНН. В Управлінні стратегічних комунікацій Апарату Головнокомандувача ЗСУ підтвердили ураження стратегічного обʼєкту системи ППО в тимчасово окупованому Криму, пише УНН.
КИЇВ. 16 листопада. УНН. У Генеральному штабі Збройних силу України підтвердили інформацію про затримання українського військового в анексованому Криму. Про це повідомив начальник прес-служби Генштабу Владислав Селезньов, передає кореспондент...
Вибух стався у північній частині Криму - над Армянськом. Міська влада поспішила заспокоїти місцевих жителів, але розклеїла оголошення з адресами укриттів.
Прес-секретар президента США Джен Дженніфер Псакі не підтвердила постачання системи протиповітряної та протиракетної оборони "Залізний купол" Україні під час брифінгу в середу.
КИЇВ. 15 вересня. УНН. Україна може отримати нові системи протиповітряної та протиракетної оборони, зокрема систему Iron Dome (“Залізний купол”), передає УНН з посиланням на пресслужбу Офісу президента.
У Державній прикордонній службі України підтвердили появу загороджувальних конструкцій на адміністративному кордоні з окупованим Кримом, які не видно з материкової частини країни.
В оккупированном Крыму в ночь на 17 февраля Федеральная служба безопасности (ФСБ) РФ пришла с обысками в дома крымских татар. Сейчас известно о минимум пяти обысках.
КИЇВ. 14 вересня. УНН. У Збройних силах підтвердили знищення російського комплексу ППО «Тріумф» поблизу Євпаторії. Вартість комплексу «земля — повітря» сягає 1,2 мільярда доларів. Про це повідомляє центр стратегічних комунікацій апарату головнокомандувача ЗСУ в соцмережах, пише УНН.