КИЇВ. 2 вересня. УНН. Міністри фінансів та керуючі банками країн "Групи семи" (Велика Британія, Німеччина, Італія, Канада, США, Франція, Японія) схвалили обмеження цін на російську нафту, йдеться у комюніке за підсумками зустрічі представників G7, пише УНН.
КИЇВ. 1 вересня. УНН. рф припинить постачання нафтопродуктів країнам, які запровадять стелю цін на її нафту. Про це заявив віце-прем'єр РФ Олександр Новак, передає УНН із посиланням на росЗМІ.
КИЇВ. 28 вересня. УНН. Єврокомісія у середу, 28 вересня, запропонує країнам ЄС ввести стелю цін на російську нафту, інші санкції щодо росії, повідомляє Brussels Playbook від Politico, пише УНН.
Влада росії розглядає три варіанти механізму у відповідь на введення країнами G7 і Євросоюзом стелі цін на імпорт російської нафти, проект указу президента рф обговорюється його адміністрацією з урядом.
Країни G7 потребують одностайної підтримки з боку ЄС при реалізації ініціативи запровадити "стелю" цін на російську нафту, заявив міністр фінансів Франції Бруно Ле Мер.
Країни G7 потребують одностайної підтримки з боку ЄС при реалізації ініціативи запровадити "стелю" цін на російську нафту, заявив міністр фінансів Франції Бруно Ле Мер.
КИЇВ. 5 жовтня. УНН. Посли ЄС, за словами семи європейських дипломатів, досягли домовленості щодо нових санкцій проти війни володимира путіна з Україною, включаючи обмеження цін при продажі російської нафти. Остаточні деталі угоди, яка вдарить по нафтових доходах путіна, мають бути викладені у письмовій формі у середу, повідомляє Politico, пише УНН.
Запровадження з 5 грудня граничних цін на російську нафту - подія, що її з нетерпінням очікують. Те, що колись розвалило Радянський Союз, може допомогти припинити й кровопролитну війнув РФ проти України.
Країни "Групи семи" планують найближчої середи зробити оголошення про запровадження стелі цін на російську нафту, повідомляє Bloomberg із посиланням на джерела.
КИЇВ. 1 грудня. УНН. У четвер уряди країн Європейського Союзу попередньо домовилися про стелю цін на російську нафту, що перевозиться морем, обсягом 60 доларів за барель, з механізмом коригування, щоб зберегти стелю цін на рівні 5% нижче за ринкову, сказав Reuters дипломат ЄС, пише УНН.