Розпочалася активна фаза українсько-американського навчання Sea Breeze-2017, під час якої будуть відпрацьовані багатонаціональні операції з безпеки у кризовому регіоні.
Цьогоріч в Sea Breeze беруть участь представники майже всіх континентів світу. Задіяно близько 30 кораблів, понад 30 літаків і вертольотів, до п'яти тисяч військовослужбовців.
П'ять тисяч військових із 32 країн, 32 кораблі, 40 літаків і 18 команд спеціальних операцій і дайвінгу. Що потрібно знати про міжнародні військово-морські навчання Sea Breeze-2021.
Цього року через пандемію коронавірусу міжнародні навчання Сі Бриз обмежаться тільки морською фазою. Спільні заходи пройдуть без контакту особового складу країн.
КИЇВ. 27 липня. УНН. Не зважаючи на зміну формату навчання \"Sea Breeze – 2020\" на безконтактну форму, незмінною залишилася головна мета - підвищення безпеки в Чорноморському регіоні. Про це йшла мова на заключному пресбрифінгу навчання, передає УНН з посиланням на повідомлення служба зв’язків з громадськістю Командування Військово-Морських Сил Збройних Сил України.
КИЇВ. 20 липня. УНН. Українсько-американські навчання Sea Breeze-2020 розпочались в акваторії Чорного моря, передає УНН із посиланням на повідомлення пресслужби Міністерства оборони України.
КИЇВ. 21 липня. УНН. В Одеській, Миколаївській областях та північно-західній частині Чорного моря завершилося українсько-американське навчання Sea Breeze-2018. Про це повідомляє прес-служба Міноборони України, передає УНН.