КИЇВ. 13 листопада. УНН. В рф через введені санкції виник гострий дефіцит медичних препаратів, планові операції переносяться на невизначений термін. Про це УНН повідомляє з посиланням на інформацію оприлюднену Головним управлінням розвідки Міноборони України.
КИЇВ. 3 травня. УНН. Через недопостачання Росією так званої \"гуманітарної допомоги\" на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях виник критичний дефіцит ліків у цивільних медичних закладах, що загрожує трагічними наслідками для окремих категорій хворих. Про це під час брифінгу повідомив речник Міноборони Максим Праута, посилаючись на інформацію Головного управління...
КИЇВ. 29 березня. УНН. Через пандемію коронавірусу та спричинений нею обвал на біржах у США виник дефіцит золотих злитків і монет у вільному продажу. Про це повідомляє УНН з посиланням на The Wall Street Journal і DW.
На початок квітня МОЗ рф майже вичерпало передбачений на цей рік бюджет на закупівлю ліків у рамках держпрограми за 14 високовитратними нозологіями - дефіцит фінансування програми росте.
За інформацією Головного управління розвідки Міністерства оборони України, Росія продовжує зменшувати обсяги надання т.зв. «гуманітарної допомоги» населенню тимчасово окупованої території у Донецькій та Луганській областях, у т.ч. з питань медичного забезпечення.
За інформацією Головного управління розвідки Міністерства оборони України, Росія продовжує зменшувати обсяги надання т.зв. «гуманітарної допомоги» населенню тимчасово окупованої території у Донецькій та Луганській областях, у т.ч. з питань медичного забезпечення.
В аптеках окупованого Луганська бракує ліків. Передусім, антибіотиків, кажуть Радіо Донбас.Реалії жителі окупованого міста. Це відбувається на тлі значної поширеності на території пневмоній, які практично не визнаються «коронавірусними»... Підконтрольна Росії адміністрація змушена була визнати проблему та почала «просвітництво»: не купуйте без призначень, не панікуйте, не запасайтесь.
У...
ЗАПОРІЖЖЯ-КИЇВ. 15 серпня. УНН. Через велику кількість туристів та аварію на водогоні у селищі Кирилівка, що на Запоріжжі бракує води, повідомляє кореспондент УНН.
У супермаркетах Каракаса п\'ять літрів води коштує близько 2 доларів. При цьому мінімальна місячна заробітна плата в країні становить близько шести доларів.
КИЇВ. 29 квітня. УНН. В Україні через карантин на епідемію коронавірусу виник дефіцит донорської крові. В таких умовах бути донором безпечно. Про це повідомляє УНН із посиланням на пресслужбу МОЗ.