У Польщі продовжуються протести проти судової реформи
2017-07-17 00:03
КИЇВ. 16 липня. УНН. У найбільших містах Польщі, за участі кількох тисяч людей, продовжуються акції протесту проти судової реформи, передає УНН з посиланням на Deutsche Welle.
КИЇВ. 2 грудня. УНН. У Польщі відразу в декількох містах тисячі людей вийшли на вулицю на знак протесту проти звільнення судді Павела Ющишина з Ольштина, який виступив проти проведеної владою судової реформи. Про це повідомляє УНН з посиланням на DW.
КИЇВ. 3 липня. УНН. У Варшаві та інших польських містах відбуваються протести проти судової реформи, яку впроваджує польський уряд. Йдеться, зокрема, про запис у законі про Верховний суд, що стосується пенсійного віку суддів ВС. Про це повідомляє УНН з посиланням на \"Польське...
КИЇВ. 18 грудня. УНН. Президент Польщі Анджей Дуда підписав поправки до закону про Верховний суд, що змінюють деякі положення спірної судової реформи. Про це УНН повідомляє з посиланням на Польське радіо.
Профспілки стверджують, що по всій країні вивели на вулиці близько 900 тисяч незгодних із планами уряду реформувати пенсійну систему. Поліція каже про близько 340 тисяч учасників.
Суд Європейського союзу (ЄС) затвердив рішення про призупинення судової реформи на території Польщі. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на повідомлення суду
Так, зазначене законодавство передбачає зниження пенсійного віку для членів Верховного
Повідомляється, що польський закон про Верховний суд припускав, що судді будуть виходити на пенсію не в 70, а в 65...
Російські правоохоронці затримали в Москві трьох осіб після акції протесту проти пенсійної реформи. Серед них представник штабу опозиційного політика Олексія Навального.
КИЇВ. 19 червня. УНН. Сьогодні під час зустрічі заступник глави Адміністрації Президента Руслан Рябошапка і заступник голови Ради суддів України Вадим Бутенко обговорили можливі напрямки реалізації судової реформи. Про це інформує УНН з посиланням на повідомлення АП у Facebook.
Конституційний Суд суд розглядає скаргу пленуму Верховного Суду на невідповідність Конституції закону про судову реформу, який ініціював глава держави.